בריטני קרטרייט מתייצבת בבגד ים לאחר שירדה 34 פאונד

למעלה עמ

בריטני קרטרייט איבד 34 קילו מאז הצטרפה לג'ני קרייג כדוברת בינואר.

ביום ראשון בערב, בזמן שהראתה את הירידה במשקל שלה בבגד ים, ה חוקי Vanderpump אלום, שקיבלה את פני בנה הראשון, בנה קרוז מייקל קאוצ'יעם בעל ג'קס טיילור באפריל 2021, אישרה שהיא כל כך גאה בירידה במשקל שהשיגה. לאחר מכן, היא שיתפה את מטרותיה וחשפה כמה קילוגרמים נוספים עליה להפסיד כדי להגיע לשם.

בזמן שהנחתה מפגש "שאל אותי שאלה" בסטורי באינסטגרם שלה, בריטני הגיבה למעריץ שרצה לדעת כמה היא ירדה במשקל.

"עד כה ירדתי 34 קילו בתוכנית", השיבה בריטני. "העובדה שאני אפילו מרגישה שאני בסדר להיות בבגד ים ואוהבת להוציא את זה החוצה היא מדהימה עבורי. אני כל כך גאה. אני כל כך שמח על ההצלחה שלי. זה היה נהדר."

Vanderpump שולט בבריטני קרטרייט בבגד ים לאחר ירידה במשקל של 34 פאונד

מעריץ אחר שאל את בריטני, "האם את במשקל היעד שלך?"

ובעוד שבריטני, שהייתה פתוחה לגבי מאבקי משקל התינוק שלה, קרובה, היא לא ממש שם – וברגע שהיא מגיעה לשם עדיין יש לה עוד כמה קילוגרמים שהיא רוצה להוריד.

"אז נכון לעכשיו אני רוצה לרדת כמו 10, אולי 15 קילו נוספים. עם התוכנית המטרה שלי היא להפסיד 40 בסך הכל. אז אני בגיל 34 כרגע. נותרו רק עוד שישה פאונד! מרגיש כל כך גאה!" היא פרצה.

חוקי Vanderpump בריטני קרטרייט חושפת משקל יעד תוך כדי מסע ג'ני קרייג

למרות שבריטני ראתה הרבה הצלחה בחודשים האחרונים, היא קיבלה עזרה לאורך הדרך.

"אחד הדברים האהובים עליי בתוכנית מקס אפ הוא בעצם שיש לך מאמן שאתה נפגש איתו פעם בשבוע", היא חשפה. "היא יכולה לעזור לך אם אתה מתחיל להגיע לרמה, וזה מאוד נורמלי אם אתה בדיאטה. הם יכולים לעזור לך להגיע ליעדים שלך ולשמור על מוטיבציה. זה מגניב."

חוקי Vanderpump בריטני קרטרייט מדברת מאמנת לירידה במשקל

גם במהלך סשן ה-Instagram Story שלה, בריטני אישרה שהיא דבקה בתוכנית Max Up עם ג'ני קרייג.

"אני נצמד לתוכנית. אחרת איך אתה חושב שירדתי 34 קילו מאז ינואר?" שאלה חסיד סקרן.

בינואר, כשהצטרפה לג'ני קרייג, בריטני הציעה הצהרה לקהל המקוון שלה.

"כולכם, אני כל כך נרגש לשתף אתכם בחדשות המרגשות האלה! אני מצטרף רשמית [Jenny Craig] בתור הדובר החדש שלהם!" היא כתבה באינסטגרם. "מסע הירידה במשקל והכושר שלי לא היה סוד מאז שהייתי עם קרוז – ניסיתי הכל. זה משהו שנאבקתי בו וממשיך להיות מטרה שאליו אני עובד".

"לא רק שאני מתרגשת סוף סוף להתעדכן עם המנצ'קין הקטן הזה, אלא שאני מוכנה להתחיל את הפרק החדש שלי ב-2022 בהיותי בריאה פיזית ונפשית", הוסיפה.

בזמן חוקי Vanderpump חוזרת לבראבו לעונה 10, בריטני לא תהיה חלק ממנה מכיוון שהיא וג'קס עזבו את הסדרה בדצמבר 2020.

קישור מקור