ג'קס טיילור מאשר שהוא ובריטני אר

בריטני קרטרייט על מדוע היא מעודדת את השימוש בגראס של ג'קס

קרדיט: PA Images/INSTARimages

בריטני קרטרייט נראה לחשוב ג'קס טיילור צריך גראס.

בזמן שהופיע בפודקאסט האחרון, ה חוקי Vanderpump אלום דיברה על החרדה של בעלה תוך התייחסות לספר החדש שלו, לתוכניות שלהם לעזוב את לוס אנגל'ס ועוד.

"זה באמת עזר לו להירגע", אמרה בריטני על השימוש של בעלה במריחואנה בפרק ה-4 באוגוסט של הפודקאסט של Skinny Confidential Him & Her. "אז אם הוא אי פעם יהיה כמו בטירוף שלו, כי גם הוא חוטף חרדה… הוא יסתובב לעשות הקפות ודברים מסביב, ואני אהיה כמו, 'אתה מוכן בבקשה ללכת לעשן קהה? אנא.' והוא אומר, 'בסדר, אני אעשה'. ואז זה גורם לו לרצות להירגע".

"יש אנשים שצריכים את זה. אני חושבת שזה נהדר", היא חשפה.

בעוד בריטני וג'קס כבר לא בטלוויזיה, ג'קס נשאר עסוק בפרויקטים אחרים, שרבים מהם היה די מעורפל לגביהם, ובקרוב, הוא יוציא את ספרו הראשון.

"ג'קס עבד על ספר ילדים, אז זה אמור לצאת בקרוב. זה על איך אביו נפטר אז זה די כמו לדבר עם סבא שלך ודברים שכמו שאבא שלך לימד אותך סוג של ספר אז זה יהיה סופר, סופר חמוד," היא התפרצה.

ובעוד שג'קס מדבר על מהלך צפוי כבר חודשים, בריטני אישרה שאין להם תוכניות מיידיות להעביר את משפחתם. במקום זאת, הם עושים מה שהם יכולים כדי להישאר קרובים ליקיריהם בזמן שהם נשארים בלוס אנג'לס

"למרות שאנחנו רחוקים, אני בהחלט רוצה שהוא יהיה קרוב למשפחה. זה מאוד חשוב לי. אמא שלי [Sherri Cartwright] פשוט הייתה כאן כל כך הרבה זמן, וזה פשוט מאוד חשוב להיות קרוב למשפחה", הצהירה. "ייתכן שבסופו של דבר נחזור אחורה… בין אם זה קנטקי או פלורידה. ג'קס תמיד מדבר על זה".

מסתכלת אחורה על זמנה הלאה כללי משאבהבריטני הודתה שהיא שאלה את תפקידה בתוכנית לאחר שעברה את שערוריית הבגידה של ג'קס.

"אני אפילו לא יכולה לדבר על זה בקושי, אבל בכל פעם שהוא עשה את מה שהוא עשה בטלוויזיה הלאומית והביך אותי לעזאזל, זה היה הכי גרוע", היא נזכרה. "לא ידעתי מה אני הולך לעשות."

למעשה, כשהרגע התגלגל בעונה השישית עם חבר השחקנים לשעבר אמונה סטוורסבריטני ניסתה להתחמק ממפיקים.

"הרצתי לרוץ, והלכתי לקחתי חדר במלון והתרחקתי, לא עניתי לשיחות טלפון של הפקות, לא עניתי לשיחות טלפון של אף אחד, וכולם התחרפנו, כמו, 'איפה בריטני?' המראתי והתחבאתי קצת, ואז חשבתי, 'אוקיי, אני יכולה לעשות את זה'", שיתפה.

ולמרות שבריטני לא מבזבזת זמן לקחת את ג'קס בחזרה לאחר בגידתו, היא חשפה בפודקאסט ששניהם למעשה נפרדו במשך חודשים.

"אני וג'קס נפרדנו לשלושה חודשים, וטיילתי איתם [Scheana Shay] בגלל שגם היא הייתה רווקה באותו זמן, אז היינו כמו לנסוע לאטלנטה, היא הגיעה איתי לקנטקי. נסעתי לווגאס. טיילתי מסביב, עשיתי כל מה שרציתי לעשות", הסבירה.

בינתיים, היא המשיכה, ג'קס עשה מאמץ לזכות בה בחזרה.

"ג'קס התקשר אליי כאילו, 30 פעם ביום, כאילו התחרפן כי לא עניתי לשיחות הטלפון שלו. הוא לא חשב שאני אעשה את זה, אני לא חושב. אבל גרמתי לו לעבוד בשביל זה. הרבה אנשים לא יודעים את זה אבל אני ידעתי", היא אישרה.

קישור מקור