בריטני קרטרייט על Lisa Vanderpump Rift, KY Move, Stassi

בריטני קרטרייט היא קובעת את השיא לגביה ו ג'קס טיילוראמור לעבור לפלורידה.

קצת יותר משבוע לאחר שג'קס אמר למעריץ ב-Cameo שהוא ואשתו "הולכים לעבור לשם בקרוב", חוקי Vanderpump אלום אמרה שהיא וג'קס למעשה יעברו לקנטקי, משם היא באה, תוך התייחסות למערכת היחסים הנוכחית שלה עם ליסה ונדרפומפ וחברים אחרים בתוכנית הקודמת שלה.

"אני מתגעגע כמו המשפחה והחברים שלי בקנטקי… מאה אחוז בסופו של דבר נחזור קרוב יותר למשפחה… אני באמת חושבת שכן", אמרה בריטני בפרק ה-23 במאי של מאחורי חבל הקטיפה עם דוד יונטף פודקאסט. "אנחנו רוצים להביא ילדים נוספים, אז זה יהיה נהדר לקבל קצת עזרה… אין לנו אפילו בייביסיטר עדיין."

למרות שאמא של בריטני, שרי קרטרייטנוסע ללוס אנג'לס מדי פעם כדי לעזור עם בנם בן השנה, קרוז מייקל קאוצ'יבריטני אמרה שברגע שהיא וג'קס, שנמצאת בלוס אנג'לס 10 שנים יותר ממנה, יחליטו להביא עוד ילדים לעולם, עזרה מהמשפחה שלה תהפוך להיות נחוצה יותר.

"ברגע שהמשפחה שלנו תגדל, זה פשוט יהיה קל יותר… להיות ליד המשפחה… אמא שלי ואבא שלי, אני יודע שהם מרגישים שהם מתגעגעים כל כך הרבה מהחיים של קרוז… הם רוצים לראות אותו. אני שולח להם תמונות ודברים כל הזמן. ואני פשוט, אני מרגיש די עצוב שאנחנו כל כך רחוקים", הצהירה בריטני והוסיפה שג'קס "די נגמר" לגור בלוס אנג'לס.

בעוד שבריטני וג'קס רחוקים כרגע מהמשפחות שלהם, שרי מיועדת לביקור.

"אני וג'קס באמת הולכים לצאת… ואני פשוט נרגש מזה… אנחנו צריכים להצית מחדש את הרומנטיקה שלנו," הודתה בריטני.

כשבריטני נשאלה אם קיבלה מליסה עצה הורית מאז שקיבלה את פניה של קרוז באפריל 2020, בריטני הודתה ש"היא לא באמת" נתנה לה משהו לפני שאישרה שהיא וג'קס אכן קיבלו מתנות לבנם הקטן.

"אני אוהב את ליסה עד מוות ואני חושב שהיא מדהימה… כשקרוז היה בן שמונה שבועות בערך… היא כן שלחה כמה מתנות וכאלה. ובדקתי אותה בכל פעם שהיא עברה תאונה עם הסוס… והיא אמרה שהיא מתגעגעת אלינו וכאלה", שיתפה בריטני.

עם זאת, בריטני הוסיפה שהיא חשבה שמערכת היחסים שלה עם ליסה תימשך מעבר לרגעים האחרונים שלה ושל ג'קס כללי משאבה.

"אנחנו לא שומעים ממנה כמו שחשבתי שנשמע, וזה די עצוב," התוודתה בריטני. "[Jax] לא באמת אומר שום דבר על זה, אבל אני בטוח שאם תשאל אותו, הוא כנראה היה קצת… היא הייתה ממש קרובה אליו במהלך כמו כל הצילומים וכאלה. אז הלוואי שזה היה ממשיך קצת, אבל נראה".

לגבי מערכות היחסים שלה עם לאלה וסטסי, שיחד עם הבעל בו קלארקלאחרונה לא עקבו אחר ג'קס, בריטני אמרה שהיא די קרובה לשתי הנשים – ולבנותיהן בנות השנה, אושן והרטפורד, בהתאמה.

"אני מדבר איתם כל הזמן ואנחנו אוהבים לרכז את התינוקות כל הזמן. אני וסטסי ולאלה, אנחנו עושים שיעורי אמא ואני כל יום רביעי. הם בדיוק סיימו, אבל עשינו את כל זה ביחד", הסבירה.

לגבי שיאנה שישיש לה גם בת שנה, בת סאמר מון, בריטני הודתה שהיא לא רואה אותה כמו שאר הנשים.

"היא באמת גרה בסן דייגו והיא כמו בכל מקום כל הזמן. אבל כל זמן שכולנו יכולים להיפגש ודברים זה מדהים", ציינה.

גם במהלך פרק הפודקאסט, בריטני אמרה שהתפיסה המוטעית הגדולה ביותר לגביה וג'קס היא "הדרך [they] נפגש."

"אני שונא שחלק מהאנשים עדיין חושבים ככה מסיבה כלשהי, אנשים אומרים, 'פגשת אותו ב-DMs שלו'. אני כמו, 'זה לא הייתי אני. זו הייתה אחת החברות האחרות שלו או משהו. זה לא היה אני.' הוא ניגש אליי לבר. לא ניגשתי אליו", הבהירה.

לאחר מכן הוסיפה בריטני כי לחיות מערכת יחסים בטלוויזיה בריאליטי זה לא תמיד קל.

"זה יכול להיות מאוד קשה לעבור את העליות והמורדות ואנשים רואים אותך נלחם וכאלה", אמרה. "אבל יחד עם זאת, זה כאילו, אם היו עוקבים אחריך על ידי מצלמה כל הזמן, אתה באמת חושב שהוא לא היה אומר משהו רע מדי פעם? או להילחם או משהו לפחות פעם אחת?"

חוקי Vanderpump עונה 10 צפויה להיכנס לייצור מתישהו בחודשים הקרובים.

קישור מקור