ברנדי גלנוויל אומרת שחציית ליסה הובילה לירי RHOBH

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס אלום ברנדי גלנוויל לאחרונה סיפרה על תקופתה כעקרת בית במשרה מלאה בזכיינית, והיא טענה כי חברה לשעבר ושחקנית שותפה ליסה Vanderpump שיחקה תפקיד גדול בהדחתה מהתוכנית.

תוך כדי שיחה עם טדי מלנקמפ עליה ברנדי גלנוויל ללא פילטרים בפודקאסט, טדי טען שהקהל החל להתהפך עליה לאחר שניסתה להדיח את ליסה על תפקידה בשערוריית "גייט-גור" במהלך העונה ה-10.

ברנדי, שהייתה פעם קרובה מאוד לליסה, סיפרה כי הייתה לה חוויה דומה עם ליסה לאחר שהתוודתה קייל ריצ'רדס שליסה שמה בתיק מגזינים של צהובונים במהלך א RHOBH טיול שחקנים בעונה הרביעית. המגזינים אמרו שיש לכאורה צרות בקייל ובעלה מאוריסיו אומנסקיהנישואים של.

"אני מרגיש שאתה ממשיך כאילו ברגע שחציתי את LVP, פוטרתי אחרי זה כי איבדתי את הקהל שלי, אף אחד לא אהב [me] – אני הייתי האויב ואני מסכים איתך, כאילו אתה לא יכול לנצח אחרי זה. אני מתכוון שהיו לי בעיות אחרות, אבל חציית ה-LVP הייתה כמו הסוף שלי", אמר ברנדי.

ברנדי מעולם לא התנערה מההאשמות שלה שליסה הייתה חלק מהסיבה שהיא שוחררה ממנה RHOBH. עוד ב-2019, היא פנתה לטוויטר כדי לפרסם עוד יותר תלונות נגד המסעדן.

"האמת שלי לגבי LVP היא שהיא ניסתה להרוס לי את החיים! היא גרמה לעובדים לזבל את היין שלי, היא נתנה אולטימטומים בתוכנית שזה או היא או אני, היא איבדה את הזיכרון שלה בנוחות במהלך התביעה שלי שעלתה לי בכל החסכונות שלי. אז כן, היא השטן האישי שלי", צייצה אז.

מאז עזיבתה של ליסה, ברנדי גילתה עניין לחזור לתוכנית כעקרת בית במשרה מלאה במספר הזדמנויות.

באוקטובר 2022, סיפר ברנדי Us Weekly שהיא מאמינה שהיא יכולה להאיר את צוות השחקנים כשהתוכנית הפכה ל"אח גדול-יש."

"אני מרגיש שזה קצת הפך ל אח גדול-יש, כאילו שלכל אחד יש את השניים האחרונים שלו וזה לא מה שאני רוצה לראות. אני רוצה לראות, כמו, דברים מהחיים האמיתיים, כמו, קורים ולא 'בואו נוריד אדם אחד'.

לאחרונה, ברנדי עוררה שמועות על חזרה לאחר שפרסמה סרטון שבו היא פותחת את ידה כדי לחשוף יהלום, מה שגרם למעריצים להאמין שהיא סוף סוף שכנעה את בראבו להחזיר את מעמדה כבעלת היהלומים שלה כעקרת בית.

עם זאת, ברנדי הגיבה לשמועות ואמרה שהיא "לא יודעת כלום" בנוגע לליהוק, אם כי הודתה שהיא ביחסים טובים עם רבים RHOBH עקרות בית, בעיקר ליסה רינה וקייל.

"אני שומר על קשר עם [Lisa] רינה, אני שומרת על קשר עם קייל [Richards]אני תמיד אוהב קים [Richards], אבל אנחנו לא מדברים כרגע, אני לא ממש יודע למה, אבל אנחנו פשוט לא. אבל אני תמיד אוהב אותה. ואני יודע אריקה [Jayne]היא ידידותית איתי, אני יודע סאטון [Stracke], היא ידידותית איתי. אבל מבחינת שמירה על קשר, זה בעיקר רק רינה וקייל", גילה ברנדי.

קישור מקור