ברנדי גלנוויל ב"Very Rude" ויטני רוז, דניס דרמה

ברנדי גלנוויל היה לו עצם לבחור איתה וויטני רוז בפרק של יום רביעי בערב של צפו במה שקורה בשידור חי.

לפני ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום דיברה על "חילופי טקסט סוערים" שניהלה איתה דניס ריצ'רדסהאינטראקציה שלה עם הגברים של בראבו ב-BravoCon, ועוד RHOBH-נושאים קשורים, האשים ברנדי את עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי חבר השחקנים של "חצוף מאוד" לה ולחברתה באירוע באוקטובר – והסביר מה כביכול גרם לה לפעול.

"היא הייתה מאוד גסה אלי ואל מיה… היא חשבה שאני מפלרטטת עם בעלה [Justin Rose]", הסבירה ברנדי בפרק ה-11 בינואר של WWHL.

לאחר מכן, לאחר אישור לארח אנדי כהן שהיא בהחלט לא מפלרטטת עם ג'סטין, ושואלת, "כלומר, אתה צוחק", חשפה ברנדי פרטים על הצ'אט האחרון שלה עם דניז, שהיא אמרה לשמצה שהיא התחברה איתה RHOBH עונה 10.

"אחרי שהיא עלתה ג'ף לואיסתוכנית רדיו, הייתה לנו חילופי טקסט סוערים מאוד, "אמר ברנדי, ונתן בראש להופעתה של דניז ב-2022 בתוכנית, במהלכה דניז אמרה שברנדי שיקרה לגבי הרומן כביכול שלהם.

עוברים ל RHOSLC נושאים, אמרה ברנדי שהיא לא חושבת ג'ן שאהעונשו של 6.5 שנות מאסר הספיק.

"יום ההולדת של סבתא שלי הוא היום. היא בת 95. סבתא הייזל. לא, זה לא הוגן. היא צריכה להקדיש יותר זמן", הצהיר ברנדי, וסימן לעובדה שג'ן כיוונה לכאורה לקשישים בתוכנית טלמרקטינג של שנים.

היא גם אמרה שהיא מאמינה לבעלה של ג'ן, שריף "מאמן" שאה"בהחלט" ידעה על הפשעים שלה.

"פעם עו"ד, תמיד עו"ד", ציינה.

בנוגע ל הת'ר גייבעין השחורה של ברנדי, חשדה שמישהו "הכה ממנה את החרא" לפני שהצהירה שהיא צוות הת'ר בתוך הריב שלה עם וויטני והציעה שהת'ר אינה חברת "רכב או תמות" לג'ן.

"הת'ר זרקה אותה מתחת לאוטובוס. אז היא לא רוכבת או מתה", הסבירה.

בזמן שהשתתפה ב-BravoCon באוקטובר האחרון, ברנדי אמרה שהיא מחפשת אנדריאה דנבר"הדוגמן האיטלקי הלוהט" שלא נכח, והיא הוסיפה שהיא "לא התרגשה" עם קפטן ג'ייסון צ'יימברס.

"הוא רטט עם הרבה חברים שלי", היא חשפה.

באשר למי היא עשתה אווירה, אמרה ברנדי חברים ב קסם דרומי "החליק" ל-DMs שלה לפני ההצללה קרייג קונברההתנהגות הגסה של

"הוא היה מאוד, אממ, מפורסם," היא הסבירה את התנהגותו מסוג "אתה יודע מי אני?".

אז היא אמרה שהיא מאמינה לינדזי האברד ו קארל רדקההרומנטיקה של קרייג ו פייג' דה-סורבו "כי הבסיס שלהם הוא רק להיות החברים הכי טובים."

בזמן שהיא ו קמיל גרמר לא היו בתנאים הטובים ביותר בשנים האחרונות, הם אמורים לככב זה לצד זה בעונה הרביעית הקרובה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבישם ברנדי מקווה "למעוך" את בקר הטוויטר הרבים שלהם.

"אני מקווה שהיא תבוא ולא תאהב, תבכה על דברים מטומטמים," אמרה ברנדי.

בעונה ה-12 ששודרה לאחרונה של RHOBHשעליו לא הופיע ברנדי, קייל ריצ'רדס נראתה סובל מריב עם אחות קתי הילטון. וכשנשאלה על הדרמה המתמשכת בין קייל לאחיותיה, ברנדי אמרה שהיא מבינה את הדינמיקה המסובכת בין הנשים.

"בגלל שאני ילד אמצעי, אני אחת משלושה, אני מבינה את זה," היא הצהירה. "תמיד תהיה דחיפה ומשיכה. זה דבר קשה. אני אוהב את קים. אני אוהב את קתי. אני אוהב את קייל. לדעתי, תמיד יכול להיות כוכב אחד ויש שלושה כוכבים. אז זה באמת מה שזה מסתכם".

כאשר אנדי שאל אז איפה היא עומדת קים ריצ'רדסשקודם לכן הייתה די קרובה אליו, ברנדי אישרה שהם עדיין לא חוזרים בקשר לאחר יריקה באמצע מגיפה.

"אנחנו לא מדברים אבל אני אוהבת אותה לנצח", ציינה.

לגבי פוטנציאל חזרה ל RHOBHברנדי אמרה שהיא תשמח לחזור – "עם תלוש משכורת" – והיא שיתפה שהיא מאמינה ליסה רינהעזיבתו היא זמנית בלבד.

"אני מרגיש שהיא תחזור בוודאות," הודתה ברנדי.

"אני מקווה שכן," הסכים אנדי.

גם ב WWHLברנדי אמרה שהיא הכי התחברה אליה קייט צ'סטיין תוך כדי הצילומים הבוגדיםשזורם כעת ב-Peacock.

"היא אהבת חיי. אנחנו מדברים על היומיום," ברנדי פרץ.

קישור מקור