ברנדי גלנוויל גויל את קייל ריצ'רדס ואריקה ג'יין בשיר

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ברנדי גלנוויל לא מפחדת להטיל צל על עקרות בית אחרות.

בעבר, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס alum הוציאה את השחקנים היקרים ביותר של הזיכיון, כולל שופטת טמרה, דניס ריצ'רדס, ו ליסה ונדרפומפ.

בראיון ב-28 ביוני (כאשר ברנדי דנה בהופעתה טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls), הכוכבת הקניטה שיר ראפ שיצרה לאחרונה. כעת, המסלול ירד רשמית – יחד עם כמה פצצות נגד עמיתיה.

השיר, "חיים של עקרת בית", התחילה באזהרה, "אני אומרת את האמת ועושה את זה עד הסוף… כדאי לעקרות בית אחרות לשמור על הגב, כי אני יורקת את העובדות הממלכתיות".

ראשית, ברנדי לכאורה הטיח תרזה ג'ודיצה, מפנה את תשומת הלב לעובדה שעקרות בית מסוימות "הולכות לכלא" (היא הזכירה גם "שולחן מתהפך"). לאחר מכן, נראה שברנדי התייחס לואן דה לספס' "mugshot" כמו גם הטענה ש קים ריצ'רדס היה "בועט בשוטרים".

היו כמה התייחסויות לכאורה אריקה ג'ייןהתביעות של ברנדי הזכיר את "שכר הטרחה" ו"אפס מזונות". היא אולי פגעה הכי קשה עם השורה, "יש לנו תביעות במיליונים".

בנוסף לכך, ברנדי צללה לכאורה את הכוכבת שלה קייל ריצ'רדס, שהואשמה בגניבת בית אחותה. באותה שורה, כאילו כדי לאשר שהיא מדברת על קייל, ברנדי התייחסה לכאורה לבעלה הנראה טוב מאוריסיו: "לא גונבים מכוניות אלא גונבים בתים, חלקם נכנסו בלוטו עם בני הזוג שלהם."

הפצצות, כך נראה, הוטלו רשמית. המעריצים יחכו בכיליון עיניים לתוצאה. איך המטרות שלה יגיבו? האם הם יפילו כמה גרעינים משלהם – או יסתכלו לכיוון השני?

"חיים של עקרת בית" זמין ב-Spotify ובשירותי הזרמת מוזיקה אחרים. ה עקרות בית אמיתיות טיול בנות אולטימטיבי: מועדון נשים לשעבר עכשיו זורם ב-Peacock, עם פרקים חדשים בימי חמישי.קישור מקור