ברנדי גלנוויל "לא מצטער" על טקסטים של 'זעם' לאקסית של בן

בחילופי דברים לכאורה בין ברנדי גלנוויל ו בלה ברנהרדט, חברתו לשעבר של בנה המתבגר, ברנדי אמרה לה לכאורה "להפסיק להזדיין" עם הילד שלה. ההודעה גם מציעה שברנדי הזהירה אותה להישאר מחוץ לחדרו של הבן.

ההחלפה הודלפה ב-TikTok על ידי בלה, שכביכול השיבה ל- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום (מכנה את התנהגותו של ברנדי בלתי הולמת בעליל). על פי ההודעות לכאורה, ברנדי הסבירה מאוחר יותר שהיא שתתה ועישנה כשכתבה את זה.

ב-17 באוגוסט ברנדי לקחה טוויטר לטפל במצב, והיא שיתפה שהיא לא תתנצל.

"לא מצטער!!! אימא דוב עד הסוף", הכריז ה RHOBH אלום, שהופיע לאחרונה ב טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls.

"זה כל מה שאני הולכת להגיד בנושא יום רביעי שמח", היא כתבה.

בהודעות שהודלפו, ברנדי אמר לכאורה לאישה: "אני לא מתלוצץ, תעזוב אותו בשקט ותן לו להחלים ולהישאר בחדר המלך שלך… אתה לא יכול לקבל את עוגת המלך שלך. תאכל את זה גם אתה חושב שאתה משוגע??? אתה לא רוצה להתעסק עם המשוגע שלי."

בלה כביכול הגיב, "היי [redacted] אני לא בטוח מה [redacted has] אמרתי לך אבל לא הייתי מלך איתו בכלל בשום סטנדרט או אמצעי. סיפרתי [redacted] רציתי להסיר את עצמי לגמרי מחייו לזמן מה כדי שיוכל להחלים, והוא התחנן בפניי שלא אעשה זאת".

ההודעה נמשכה, "אני לא אדם רע. אנשים נפרדים וזה פשוט משהו שהוא צריך להתמודד איתו, גם אני נאלצתי להתמודד עם זה וגם לי זה לא היה קל… אני לא משוגע, אני אדם מאוד שפוי בעצם אז בבקשה אל תקרא לי משהו שאני לא. עם זאת, אתה דוחה את החברה לשעבר בת ה-18 של בנך ומאיים עליה. זה גם מאוד לא הולם, בבקשה אל תפנה אליי ככה שוב".

לא סביר שברנדי תזמין את הצעירה לארוחת ערב עכשיו. מעריצים רבים ממהרים לציין שהאם לשניים – למרות הצהרתה האחרונה – התנצלה לכאורה בהודעות, על פי ההדלפה.

"אני כל כך מצטער שהייתי כל כך רגשני אתמול ואז לא הייתי צריך לעשן ולשתות בו זמנית", כתב ברנדי, לכאורה. "פשוט שנאתי לראות [him] כל כך עצוב ואני אפילו לא יודע מה כתבתי ואני לא הולך להסתכל אני לא יודע איך להיראות בכל מקרה אני כל כך מצטער בבקשה סלח לי."

אולי הרגשות שלה השתנו כשבלה שיתפה את זה עם שאר העולם.קישור מקור