ברנדי גלנוויל מוחאת כפיים כשהיא מואשמת בנגיעה בזו של קרוליין

ברנדי גלנוויל מגיבה לטענה שהיא תקפה את קרוליין

קרדיט: סטיבן ברגמן/AFF-USA.COM/MEGA

ברנדי גלנוויל הואשם במתן "נשיקות לא רצויות". קרוליין מנזו במהלך הצילומים לעונה הרביעית הקרובה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי. אבל לפי דיווח חדש, היה הרבה יותר מהאירוע שהוביל את עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי אלום לחזור לארצות הברית ממרוקו לפני הייצור עטוף.

בעקבות דיווח שהציע שקרוליין יצאה מוקדם לאחר חציית גבולות "רציניים" ו"לא נוחים", מקורבים חושפים כי לשעבר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חבר השחקנים נגע לכאורה בחזה ובאזור איבר המין של קרוליין כשברנדי מחא כפיים בטוויטר.

"[Brandi] נגע [Caroline’s] אזור השד ואזור הנרתיק [over her clothing]", סיפר מקורב עמוד שישי ב-6 בפברואר, וציין כי צוות השחקנים חגג בבית פרטי כאשר התקרית ב-25 בינואר התרחשה.

ולמרות שברנדי מואשם במתן "נשיקות לא רצויות" לקרוליין, לפי הדיווחים הדברים לא הסתיימו בכך. במקום זאת, ה RHOBH אלום לכאורה "הדביק לה את הלשון [Caroline’s] גרון" אחרי שניהם, יחד עם לשעבר עקרות בית אמיתיות של ניו יורק חבר בהפקה אלכס מקורד וחבר שחקנים רביעי ללא שם, הלכו יחד לשירותים.

כפי שמקורות שיתפו, אומרים שברנדי נעל את דלת השירותים ו"הצמיד את קרוליין לקיר" לפני שאלכס התערב ופתח את הדלת כדי שקרוליין תוכל לצאת.

"היא הניחה את ידיה על אזור השד ואזור הנרתיק של קרוליין", אמר מקורב אחד.

הדו"ח המשיך ואמר כי Shed Productions סיפקה את RHUGT ליהוק עם אלכוהול – וברנדי נראה שיכור.

מכיוון שהתקרית המדווחת התרחשה בשירותים, אין צילום וידאו זמין. עם זאת, מכיוון שהנשים עברו מיקרופון, יש שמע שצוות ההפקה מצא "מטריד".

בעוד קרוליין שתקה לגבי מה שהתרחש או לא התרחש בינה לבין ברנדי, מקורבים סיפרו לדף שש שקרוליין ביקשה לדבר עם צוות השחקנים על התקרית ביום שלאחר התרחשותו. לאחר מכן, לאחר שקיבלה התנצלות מברנדי, שבסופו של דבר התבקשה לעזוב, קרוליין הועברה למלון סמוך לפני שעזבה את הארץ למחרת.

בעוד קרוליין נותרת קשוחת שפתיים, ברנדי מדברת בהגנה על עצמה, ומרמזת שהטענות של המקורבים אינן נכונות.

"בדוק את המקורות שלך אנשים!!!!" היא צייץ בטוויטר מוקדם הבוקר, יחד עם אימוג'י קקי.

RHOBH ברנדי גלנוויל מגיבה לטענות על נגיעה באזור הנרתיק של קרוליין

שעות לפני שמקורות עמוד שש הופיעו עם ההאשמות האחרונות נגד ברנדי, פיקויק פרסמה הצהרה משותפת עם Shed Productions.

"הבטיחות והאבטחה של השחקנים והצוות בזמן הירי חשובים ביותר ואנחנו לוקחים את כל הדיווחים ברצינות", הם אמרו ל-PEOPLE. "במצב זה, ההפקה השיקה מיד סקירה מקיפה ונוקטת בפעולות מתאימות".

בעקבות המפגש לכאורה של הנשים, פייג' סיקס אישרו שעורכי דין ראיינו את צוות השחקנים והחקירה הושלמה.

תאריך בכורה עבור עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה רביעית עדיין לא נקבעה.קישור מקור