ברנדי גלנוויל מטיח את ה-GF לשעבר של בן בהודעות טקסט שהודלפו

ברנדי גלנוויל על פי החשד, נתפסה כשהיא מתעללת על אחת מחברותיו לשעבר של בנה בסדרה של הודעות ישירות שהודלפו לאחרונה.

על פי דיווח, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב פגע באישה בת 18 בשם בלה על כך שכביכול השתעשע ברגשות של ג'ייק סיבריאן אוֹ מייסון סיבריאןשהיא חולקת עם הבעל לשעבר אדי סיבריאןלפני שהודתה שהיא שתתה ועישנה בזמן שליחת ההודעות.

בסרטון ששותף לדף ה-TikTok שלה, כללה בלה סברינה נגרשל "Because I Liked a Boy", שכלל את המילים, "הכל בגלל שאהבתי ילד. וכל זה בשביל מה?"

ובכיתוב של הפוסט שלה, בלה כתבה, "הכל בגלל שיצאתי עם בנה של אשת בית אמיתי מבוורלי הילס".

"ברנדי גלנוויל [son’s] חברה לשעבר מפרסמת חילופי טקסטים שבהם ברנדי מתעלמת עם הילדה על הפרידה מבנה. ואז לכאורה מתנצל מאוחר יותר", בראבו סנרק סייד נחשפו למעריצים ולעוקבים שלהם הלאה אינסטגרם ב-15 באוגוסט.

RHOBH ברנדי גלנוויל, לכאורה, מתעלפת על חברתו לשעבר של בן

"תפסיק להתעסק עם [him] בלה!!! אני לא צוחק לעזאזל תעזוב אותו בשקט ותן לו להחלים ולהישאר בחדר שלך. אתה לא יכול לקבל את העוגה המחורבנת שלך ולאכול אותה גם אתה חושב שאתה משוגע??? אתה לא רוצה להתעסק עם המשוגע שלי," כתבה ברנדי בהודעה, ככל הנראה בהתייחסות לבנה הבכור, מייסון, שמלאו לו 19 ביוני.

אבל בתגובה, בלה הביעה בלבול.

"אני לא בטוח מה [he’s] אמרתי לך אבל לא התעסקתי איתו בכלל בשום סטנדרט או אמצעי. סיפרתי [him] רציתי להסיר את עצמי לחלוטין מחייו לזמן מה כדי שיוכל לרפא, והוא התחנן שאעשה זאת [not] תעשה את זה… גם שאלתי אותו פעמים רבות אם כן [allowed] בחדרו ובכל פעם שהוא אמר כן. הוא גם אמר לי שהוא רוצה אותי בסביבה כחבר אז כל מה שאני עושה זה מה שהוא אומר לי שהכי מתאים לו,” הסבירה בלה, כביכול בראשה לחדר המעונות של מייסון בקולג'.

RHOBH ברנדי גלנוויל אומר לכאורה לאקס של בן להפסיק להתעסק איתו

"אני לא בטוח מה [he’s] אומר לך אבל לא הייתי רוצה להתעסק עם שום דבר [him]" המשיכה בלה. "אני לא איש רע. אנשים נפרדים וזה פשוט משהו שהוא צריך להתמודד איתו, גם אני נאלצתי להתמודד עם זה וגם לי זה לא היה קל. אבל אני נפרדת ממני [him] לא הופך אותי לאדם רע או זדוני. אני לא משוגע, אני אדם מאוד שפוי בעצם אז בבקשה אל תקראו לי משהו שאני לא. עם זאת, אתה עושה את החברה לשעבר בת ה-18 של בנך, ומאיים עליה, הוא. זה גם מאוד לא הולם, בבקשה אל תפנה אליי ככה שוב".

היא גם צירפה צילום מסך בו היא נראתה שואלת אם מותר לה להיכנס לחדרו של הבן האלמוני, והוא ענה לו "כבר אמרתי לך את זה [you’re] תמיד [allowed] בחדר שלי בלה."

RHOBH ברנדי גלנוויל קראה לכאורה לאיום על חברתו לשעבר של בנו

צילום המסך המשיך וחשף שהוא אמר לבלה, "אני באמת לא מחזיק טינה, אתה יכול לבוא לחדר שלי מתי שאתה רוצה."

למרות שהוא גם הודה שהוא "לא נגמר" בלה, הוא אמר לה שהיא "תמיד מוזמנת" והוסיף שהוא עדיין רוצה שהיא תהיה "חלק גדול" מחייו.

ואחרי שקראתי את מה שבלה אמרה, וראיתי מה צילום המסך שלה חשף, RHOBH אלום הציע לה התנצלות, תוך שהוא מודה שהיא שתתה ועישנה בזמן ששלחה לה את הודעתה.

"אני כל כך מצטער שהייתי כל כך רגשני אתמול ואז לא הייתי צריך לעשן ולשתות בו זמנית", שיתף ברנדי. "פשוט שנאתי לראות [him] כל כך עצוב ואני אפילו לא יודע מה כתבתי ואני לא הולך להסתכל אני לא יודע איך להיראות בכל מקרה אני כל כך מצטער בבקשה סלח לי."

RHOBH Brandi Glanville לכאורה מתנצל בפני האקסית של הבן לאחר איומים

ברנדי הצטרפה ל עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כ"חבר" במהלך העונה השנייה של הסדרה ושודרג למשרה מלאה בשנה שלאחר מכן. ואז, באמצע העונה השישית, היא החלה להופיע עם קמיע.קישור מקור