ברנדי גלנוויל מציעה עדכונים על LVP וקים ריצ'רדס

קרדיט: מילה קוקרן/וינס פלורס/סטארטרקספוטו, קתי האצ'ינס/שטרסטוק

האם ברנדי גלנוויל בקשר עם ליסה ונדרפומפ אוֹ קים ריצ'רדס?

תוך כדי הופעה ב טדי מלנקמפ ו שופטת טמרההפודקאסט של ביום שישי, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום הציעה עדכונים על מערכות היחסים שלה עם שותפיה לשעבר, כפי שהיא גם התייחסה קייל ריצ'רדסדרמה עם אחות קתי הילטוןחשפה את מי היא תפטר מהתוכנית, והסבירה למה היא לא התגעגעה לבלות איתו את חג ההודיה ליאן ריימס ו אדי סיבריאן כפי שטענה בעבר.

"בהחלט לא. אין, אפס, ממש לא", אישר ברנדי בפרק ה-2 בדצמבר של שני Ts בתרמיל לאחר שנשאלה אם היא דיברה עם Vanderpump לאחרונה.

ברנדי גם חשפה שהיא כבר לא מדברת עם קים.

"אני אוהב את קים. אנחנו לא מדברים עדיין, אבל היא כמו אחות בשבילי", היא שיתפה.

לדברי ברנדי, העניינים בינה לבין קים השתנו על רקע המגיפה.

"במהלך COVID, לקחתי אותה לחדר המיון ואז… COVID היה קשה לכולם. אנחנו לא מסתדרים כל הזמן. אנחנו נלחמים. היא כמו אחות. היינו נכנסים למריבות. הילדים שלי אהבו אותה אבל כשהיא הייתה רעה אליי, הייתי מרושע בחזרה אז אני חושב שהיא די פשוט עזבה אותי", גילתה ברנדי, והמשיכה לחשוף כי קים "המציאה משהו כי הקורונה הייתה קשה מדי" לאחר שנפלו ביניהם.

"היא יודעת שאני אוהב אותה, והיא יודעת שלעולם לא אגלה לה את הסודות או אחלוק אף אחד מהדברים שעברנו, ואני כן חושב שהיא תחזור בשלב מסוים אבל אני לא הולך לרדוף אחריה ", הוסיפה ברנדי.

כי הדרמה של קייל עם קאתי שיחקה תפקיד כה מרכזי בעונה 12, עם ליסה רינה כשהגיעה עם טענות על איומים שקתי השמיעה לכאורה על קייל, ברנדי התבקשה לדעתה על הפודקאסט.

"דם תמיד סמיך יותר ממים. האחיות תמיד יחזרו להיות ביחד", הצהירה. "[Kyle Richards] היא האדם שמחזיק את זה… היא זו שמחזיקה את כולם ביחד."

ברנדי מחא כפיים לקייל על שהסיע את הספינה RHOBH "בצורה טובה", ואמרה שאם היא לא תניע שיחות מסוימות, "אף אחד לא היה מקיים" אותן.

באשר לשאלה האם היא מאמינה שיש להפריד בין רינה ואריקה, ברנדי השוותה את הדינמיקה שלהן אח גדול, אומר, "זה כאילו שלכל אחד יש את השניים האחרונים שלו. לקייל יש [Dorit Kemsley]לרינה יש את אריקה, [Sutton Stracke] ו [Garcelle Beauvais]. בהחלט הייתי מפרק חלק מהזוגות. [But] אני לא יודע אם הייתי מתחיל חדש לגמרי".

ואז, אחרי שציינו את זה דיאנה ג'נקינס "לא קיים" במוחה לאחר עונה 12, ברנדי אמרה שהיא תפטר קריסטל קונג-מינקוף.

"גָבִישׁ. כי מי השניים האחרונים שלה?" היא תהתה.

במהלך הזמן שלה RHOBHברנדי האשים את Vanderpump שעודד אותה להעלות שמועות שערורייתיות המצביעות על בעלה של קייל, מאוריסיו אומנסקי, לא היה נאמן. עם זאת, מעריצים מעולם לא ראו אותה עושה את זה.

"המצלמות היו שם אז אני בטוח שזה מרחף איפשהו," נימק ברנדי.

אם כבר מדברים על משפחתה המודרנית עם ליאן ואדי, ברנדי הודתה שכאשר הגיעה לטענתה האחרונה שהיא מתגעגעת לזמן שלהם יחד בחג ההודיה, היא למעשה "לא התגעגעה" להיות שם.

"היו לי את הבנים במשך 10 ימים רצופים ואני רגיל שהם שבוע, שבוע חופש והם שיגעו אותי, בכנות. אז הם תכננו את חג ההודיה בצהריים יום אחרי שהחזרתי את הבנים. ואנחנו בדרך כלל עושים את זה בערב והיה לי כאב ראש סינוס הכי גרוע. אבל הייתי בדיוק כמו, 'אני לא יכולה לקום מהמיטה,' היא נזכרה.

אבל כרגע, אין מתח בינה לבין לין. במקום זאת, היא דופקת את אדי.

"בעצם, [Leann] ואני מסתדר מצוין. זה הבעל לשעבר ואני כי אנחנו צריכים להורות ביחד ואנחנו לא רואים את זה עין בעין", הסבירה. "אני חושב שהילדים שלי צריכים לעבוד. כמו, עבודות אמיתיות… כשאתה עדיין מפרנס את חייהם ואנחנו כל אחד משלם על החיים שלו… אם [Mason, 19] היה לו מקום משלו וחי את חייו הטובים ביותר ולשלם על הכל בעצמו, זה שונה. אבל אנחנו עדיין מחלקים את העלות על הכל ואנחנו לא רואים עין בעין".

כמו כן, במהלך הראיון, ברנדי הציעה עדכון לגבי אביה, גיא גלנווילשספג מספר אתגרים בריאותיים בשנים האחרונות.

"הוא מעולה. הבריאות שלו טובה. עדיין יש לו בעיות לב. הוא עבר בערך שישה ניתוחי לב פתוח בשלב הזה אבל הוא בן 73", היא שיתפה. "אבא שלי נהדר. [But] אמא שלי קדושה."

קישור מקור