ברנדי גלנוויל על הטקסט הלא נחמד של דניז, "המרושעת" דורינדה

ברנדי גלנוויל דיבר עם לאחרונה דניס ריצ'רדס באמצעות טקסט.

שנים לאחר שטען לשמצה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס ששניהם התחברו, מה שדניז הכחישה במהירות, ברנדי חושפת שהיא קיבלה הודעה מהכוכבת לשעבר שלה ומשתפת אם היא מאמינה שהשחקנית תחזור אי פעם לסדרת הריאליטי בראבו.

"היא שלחה לי הודעה אחרי שעשתה איתה תוכנית רדיו ג'ף לואיס זה לא היה טקסט חביב במיוחד, "הסביר ברנדי חיי הוליוודשל שימו לב, Puh-Lease! פודקאסט. "החזרתי לה מיד טקסט מאוד לא נחמד. אז זו הייתה הפעם האחרונה. אבל כמו b-tch פשוט תפסיק לדבר עליי. אנחנו טובים."

הפרק של ג'ף לואיס בשידור חי שאליו התכוונה ברנדי התרחש בפברואר האחרון והציגה את דניס שוב מכחישה שהיא וברנדי היו אינטימיות.

"אם הייתי מזיין אותה, הייתי אומר, 'כן, זלזלתי בה. אז מה?' אף פעם לא התעקשה איתה", התעקשה דניס. "היא אפילו לא צילמה איתנו. זה היה הדבר הכי מוזר והסיפור הכי מוזר".

למרות שדניז עזבה RHOBH זמן קצר לאחר שהוגשו הטענות, ברנדי מאמינה שהיא תחזור לתוכנית אם תתבקש.

"אני חושב שהיא תעשה," אמרה ברנדי. "אני לא חושב שהרבה אנשים לא יעשו זאת, למען האמת."

לקראת הבכורה של העונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיביה מועדון נשים לשעברברנדי הודתה שכשזה הגיע לצוות השחקנים, היא לא רצתה לצלם את סדרת פיקויק לצד דניס, ליסה ונדרפומפאו קמיל גרמרבאומרו "זה יהיה קרב חתולים."

"זה יהיה ישר לגרד כדורי עיניים מההתחלה", אמר ברנדי.

במהלך ראיון אחר, ברנדי הסבירה כיצד מצלמים RHUGT היה שונה מ RHOBH.

"כשאתה מצלם עקרות בית, אם אתה נקלע לריב, אתה יכול לעזוב ולא לראות את האדם הזה במשך יום או יומיים ולאפס. עם זה, כולנו תחת קורת גג אחת. אנחנו עורכים ארוחות בוקר, צהריים, ערב, בראנץ' וחטיפים לפני ארוחת הערב ואחרי ארוחת הערב, כך שאין לך זמן להתאפס", הסבירה ברנדי. היום. "זה 'עקרות בית' על הקראק."

בעוד ברנדי יצרה ידידות מפתיעה עם אווה מרסילשאיתו היא "שתתה והתמוגגה", היא סיפרה לאאוטלט שעשתה איתו דרמה דורינדה מדלישלדבריה היה "שיכור מרושע", ו ויקי גונבלסוןשהיה "קשה עם כולם", לפחות בהתחלה.

"בהתחלה עם ויקי, היה ממש קשה להסתדר איתה. היא פשוט נראתה כאילו היא לא רוצה להיות שם. הייתי שם כדי ליהנות, לא היה לי את זה. לקראת סוף הטיול בהחלט פיתחתי עבורה את הנקודה הרכה", אמרה. "אני אוהב את דורינדה כשהיא פיכחת, ויש לי אהבה חדשה לוויקי."

נותנים הנהון לריב האחרון שלהם ברשתות החברתיות, שנוצר בעקבות הערות רעות של ויקי על אחוזת בלוסטון של דורינדה, שם RHUGT צולם, ברנדי סירבה לבחור צד אך ניסתה להסביר את הצעתה של ויקי שהמעון משעמם ורחוק מדי מפעילויות.

"אני חושב שויקי כנראה התכוונה, כאילו כן, לא היינו על החוף בטורקס ובקאיקוס", אמר ברנדי.

כמו כן, במהלך הראיון, ברנדי אמרה שוויקי הייתה עקרת הבית ש"עלולה לגרום לדרמה", והיא שמה שופטת טמרה כמי ש"שופך הכי הרבה תה" לפני שאומר קים ריצ'רדס היה נהדר בתוכנית.

"קים ריצ'רדס היה מרגש, היא כל כך כיפית והיא כל כך מוזרה. היא לא הייתה משלימה עם הרבה מהשטויות האלה", ציינה.

עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה הופעת בכורה ביום חמישי, 23 ביוני, ב-Peacock.

קישור מקור