ברנדי גלנוויל של RHOBH דיסס את סאטון וקריסטל, וקרייג

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ברנדי גלנוויל הופיע ב טדי מלנקמפ ו שופטת טמרההפודקאסט של ביום שישי, שבו היא הגיבה על כמה מהקודמים שלה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברים לצוות.

לפני שמכוונים אל "המעורבים בעצמם" סאטון סטראקה וה"שקרים" לכאורה של קריסטל קונג-מינקוףוחולקת את מחשבותיה גם עליה וגם דניס ריצ'רדס כשחזרה להופעה, נשאלה ברנדי מי נתן לה את הכתף הקרה הגדולה ביותר ב-BravoCon.

"הייתי אומר קרייג קונבר, בחור הכריות, שחשבתי שאני הולך לאהוב. הוא לא היה נחמד אליי ב-BravoCon, והייתי מעריץ שלו", חשפה ברנדי בפרק ה-2 בדצמבר של שני Ts בתרמיל. "אני חושב שהוא היה מבוזבז, בכנות, כמו שחצי מאיתנו היינו… הוא היה בדיוק כמו 'מה שיהיה'. ואז ויתרתי. אבל החברה שלו [Paige DeSorbo] היה ממש מתוק. כולם מ קסם דרומי היה סופר מתוק."

לדברי ברנדי, קרייג לא היה הברוולבריטי הגס היחיד באירוע באוקטובר.

"ג'יזל בראיינט הייתה כמו… היינו יחד בפאנל עבור [Real Houswives: Ultimate Girls Trip]. היא פשוט הייתה גסה," היא המשיכה. "[I talked about] [Luke Gulbranson]. למי איכפת? יש שני בחורים רווקים ב-BravoCon. אני לא אגיד בעלה של מישהו ואז היא פשוט הייתה גסה אחר כך ושאלתי, 'אתה יודע מה? את יפה מבחוץ אבל לא מבפנים'”.

ברנדי אפילו אמרה וויטני רוז "היה B-tch."

"אני חושב בגלל שהסתובבתי עם [Heather Gay] ואז כאשר ה [RHUGT season three cast] יצא, דייב קווין הולך "אני צוות הת'ר לאורך כל הדרך." ואני הלכתי, 'וואו אוף'. אולי זה היה חלק מזה," הודתה ברנדי. "[Whitney] ישב מאחורי כשעשיתי את זה."

מסתכלת אחורה על זמנה הלאה RHOBHברנדי, שהוצגה בתפקיד במשרה מלאה בעונות השלישית, הרביעית והחמישית, ומאז הופיעה בתפקידים פחותים במספר עונות, אמרה שהרבה צילומים שלה ושל יולנדה חדיד הושאר על רצפת חדר החיתוך.

"אני חושב שהרבה דברים שעברנו על יולנדה ואני לא היו במצלמה וזה מבאס כי היא באמת הייתה חולה. היא הייתה מאוד חולה והיו דברים שקורים איתם [David Foster]" אמרה ברנדי בסתירה. "אנחנו לא ידענו [if he was cheating]. אבל היו רק דברים וזה היה נורא וביליתי הרבה זמן עם מחוץ למצלמה ואני אוהב אותה. אני תמיד אהיה בצד של יולנדה".

באשר לצוות השחקנים הנוכחי, ברנדי הבהירה שהיא לא מעריצה של סאטון.

"אני מכיר את סאטון. הכרתי אותה קודם עקרות בית", הסבירה ברנדי. "היא אדם מאוד מעורב בעצמו. אהבתי את סאטון. הייתי בסביבה במסיבות שלה לפני שהיא עלתה עקרות בית. היא כל כך רצתה להמשיך [and] תמיד הייתי רואה [Lisa Rinna] ו [Harry Hamlin] במסיבות שלה."

למרות שלברנדי וסאטון יש חבר משותף, ברנדי טוען שסאטון הפיל את האישה האלמונית ברגע שהיא לוהקה RHOBH.

"יש לנו גם חברה משותפת שהיא פרשה לגמרי כשהיא עלתה עקרות בית" היא שיתפה. "הם היו כל כך קרובים והיא הייתה משלמת שחברה שלי תלך איתה לכל מקום ותעבוד על העור שלה. רינה העלתה אותה ואז היא פנתה לרינה והיא פשוט מאוד מעורבת בעצמה."

בנוסף לרגשות רעים כלפי סאטון, ברנדי הודתה שהיא גם לא מתרשמת מקריסטל.

"קריסטל עבורי הוא 100 אחוז לא. היא משקרת. היא ממש משקרת", היא התלוננה. "מעולם לא פגשתי אותה. אני פשוט מרגיש שהיא לא מתאימה לקבוצה. היא שיקרה ונתפסה".

באשר לחזרתה הפוטנציאלית לתוכנית, ברנדי אמרה שהיא לא מוכנה לקחת על עצמה תפקיד "חבר" וציינה שהיא לא חושבת שהיא תתבקש בחזרה בכל מקרה.

"אני רוצה את הצ'ק. אין טעם כי אני יודעת שאעשה הכי הרבה ואקבל את המינימום", היא חשפה. "[Plus] באמת שאין לי הרבה מה להוסיף על מה שהם נלחמים עליו".

אז היא אמרה שאם דניס תחזור RHOBHהיא "לא יכולה לחזור ולא להתמודד עם המוזיקה."

"כי היא מעולם לא התמודדה עם זה. זה יהיה לא הוגן שהיא תחזור ותוכל לשלוט בנרטיב", ציינה.

"אז תביא את זה. בוא נביא את זה,” ענה טדי.

קישור מקור