ברנדי גלנוויל של RHUGT קוראת אל אלכס מק'קורד ב-IG Post

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins/Lev Radin

ברנדי גלנוויל פנתה לדף הטוויטר שלה ביום ראשון כדי להזעיק אלכס מקורד על השימוש בה לעוקבים.

לקראת העונה הרביעית הקרובה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבישעליו לוהקו שניהם, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום כיוון לעבר הראשון עקרות בית אמיתיות של ניו יורק חבר צוות השחקנים לאחר שראתה שהיא חקרה את מעריציה ועוקביה על רגעי העבר שלה עם הזכיינית בראבו.

"מתקשר לכולם [Housewives] סטנס! אני הולך ל RHUGT קצת עיוור מאז שנעדרתי 12 שנים. אז אני שואל את עצתכם לגבי הנשים המופלאות האלה בסדר אלפביתי במהלך השבוע הבא. היום הוא יום ברנדי גלנוויל! מהם רגעי ברנדי האהובים עליך?" אלכס שאל אותה אינסטגרם קהל ב-13 בינואר.

"ה-b-tch הזה שמעתי עליו אי פעם [YouTube]????? אני מקווה שהפוסט הזה הביא לה כמה עוקבים חדשים", כתבה ברנדי טוויטר ב-15 בינואר.

RHOBH ברנדי גלנוויל קוראת לאלכס מק'קורד על השימוש בה לעוקבים

בימים שחלפו מאז שאלכס שיתפה את הפוסט שלה על ברנדי, היא שיתפה פוסטים נוספים ושאלות על שניים אחרים שלה RHUGT שחקן משנה, RHOBH אלום קמיל גרמר וקודם עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב קרוליין מנזו. היא צפויה להמשיך במחקר המקוון שלה עם כל ההרכב של העונה הרביעית, הכולל עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג'של ויקי Gunvalson ו גרטשן רוסיו עקרות בית אמיתיות מאטלנטהשל אווה מרסיל ו פאדרה פארקים.

כפי ש עקרות בית אמיתיות המעריצים יודעים היטב, העונה הרביעית של RHUGT זה לא הראשון של ברנדי טיול בנות. היא חוזרת לעונה השנייה שלה בסדרת Peacock יחד עם העונה השנייה שלה מועדון נשים לשעבר חברי הלהקה, ויקי, אווה ופאדרה, שצילמו את העונה האחרונה שלהם ב רוני אלום דורינדה מַחְרוֹזֶתאחוזת ברקשייר, אחוזת בלוסטון.

בעוד כמה מעריצים התרגשו לראות את ברנדי מעורר איתה דרמה RHUGT שותפה לפני תחילת הטיול שלהם, אחרים הרגישו שהיא לא הייתה צריכה להיעלב כל כך מהפוסט של אלכס.

"אתה מתיש," כתב אדם אחד.

"ילדה, צ'יל. אלכס כאן חי ומנצח את החיים. היא לא גוללת בטלפון שלה כל היום הארור ומחכה שאנדי יתקשר עם עבודה", ציין אחר.

"היא רק מנסה ללמוד על החברים החדשים שלה!" הוסיף שלישי.

אחר ציין שאלכס תיאר אותה למעשה כ"מדהימה".

"ילדה ברנדי…לא רק שהיא קראה לך נהדרת אלא גם מבקשת לשמוע את הרגעים האהובים עלייך של האוהדים… התגובה הזו שלך לפוסט שלה כל כך מוזרה", הם כתבו.

אמנם צוות השחקנים צפוי לצלם את העונה הרביעית במרקש, מרוקו, אך עדיין לא ידוע מתי יתחיל הטיול שלהם.קישור מקור