ברנדי רדמונד על עדכון נישואים לאחר דרמה בגידה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ברנדי רדמונדבעלה של, בריאן רדמונד, נתפס מנשק אישה אחרת לפני שנים בלאס וגאס. ואחרי שהסרטון התחיל להפיץ את הרשת בעונה החמישית של עקרות הבית האמיתיות של דאלאסמעריץ של התוכנית שלח את הקליפ לאחת מבנות הזוג.

תוך כדי הופעה ב סוואנה כריסליהפודקאסט של לפני שבועות, סטפני הולמן שיתפה את הפרט המטריד כשברנדי הסתכלה אחורה על המפגש הקשה של העונה החמישית, ההחלטה שלה לעזוב את הסדרה, אם אי פעם תעשה עוד תוכנית ריאליטי, ומה באמת קרה עם בריאן והאישה המסתורית.

"בכל פעם שהדברים יצאו עם בריאן, זה הראה צד כל כך גס לאנשים שצופים כי המעריצים היו שולחים לבתה את הסרטון, והיא למדה על זה לא מברנדי, אלא ממעריץ", שיתפה סטפני בינואר. 10 פרקים של נפתח עם סוואנה כרסלי. "זה היה כל כך מגעיל כי היא ילדה."

ברנדי ובריאן חולקים ארבעה ילדים, ביניהם הבנות ברוקלין, 14, ברינקלי, 11, וברילין, 23 חודשים, והבן ברוין, 5. ולאחר שהשמועה על נשיקתו בלאס וגאס צצה מחדש, היא נאלצה להתייחס לנושא ב- איחוד.

"זה היה כמעט כמו לחטוף מכות, קצת", הודתה ברנדי, והסבירה שהיא ומשפחתה עדיין מתאבלים על אובדן חמותה, שמתה בתאונת דרכים שברינקלי שרדה.

"[Brinkley] הייתה במכונית, והיא מתמודדת עם הטרגדיה הזו בעצמה ועם ה-PTSD שמגיעה עם זה. בדיוק נולד לי יילוד, והם רוצים להתייחס אם אני בוחרת להישאר עם בעלי או לא. בעיני זה היה פשוט מגעיל", קבע ברנדי.

לדברי ברנדי, בריאן כאבה בדיוק כמוה.

"בעלי, כאב לו כל כך, והסרטון הזה שצץ מחדש… זה כאילו מישהו שם אותו מחדש כדי לפגוע בנו," היא שיתפה. "אבל הוא היה מאוד ישר איתי כמו, 'תראה, אם אתה רוצה לעזוב אותי, אתה יכול לעזוב אותי. אני אתן לך כל מה שאתה רוצה. אני אדאג לך כל החיים שלי'”.

במבט לאחור על התקרית עצמה, סטפני אמרה שבאותה עת שפרצה שערוריית הבגידה, ברנדי ומשפחתה היו ב"מקום ממש הרסני" אבל גם "במקום ממש חזק" כשהם נשענים זה על זה לתמיכה.

"היה להם קשר ממש חזק ועמוק", ציינה סטפני, והסבירה שבראבו לא הצליח להשיג את ברנדי בזמן הזה.

כשברנדי התחמקה מהשיחות של המפיקים, היא החליטה RHOD כבר לא היה משהו שהיא רצתה להיות חלק ממנו – רגע לפני שהסדרה בוטלה ללא הגבלת זמן.

"הסוף עבורי היה חמותי, ואז היה לנו, הייתי בהריון עם הילד הרביעי שלנו, ואז יש שערוריית בגידות בחוץ, ופשוט חשבתי שאין דרך לעקוף את זה למקום שבו אוכל להגן המשפחה שלי," אמרה ברנדי על היציאה שלה. "זה היה פשוט הולך להיות פומבי לא משנה מה, אז עזוב בחן ופשוט תהיה כמו, 'בסדר, זה הסוף בשבילי, ונהניתי לחלוק את חיי עם כולם, אבל בנקודה זו, הגיע הזמן לצעוד רָחוֹק.'"

"החלק הקשה הוא שאני אוהב לעשות את זה. אני אוהב להיות שם עם החבר הכי טוב שלי. אבל אז החלק הקשה הוא שאנשים לא יודעים. הם חושבים שהם יודעים, ואז הם שופטים אותך, והם חושבים שהם מכירים את בעלך, הם חושבים שהם מכירים את הילדים שלך, וכשהם תוקפים את בעלך ואת ילדיך, אתה אומר, 'לא, כולנו עוברים דרך ש-ט,'" המשיך ברנדי.

בנוסף, היא הוסיפה, בתו הבכורה של ברנדי, ברוקלין, לא אהבה לצלם.

"היא ממש נאבקה עם זה. היא לא הייתה מעריצה", חשפה ברנדי. "כשהצוותים היו נכנסים, היא הייתה מסתירה את החומרים שלהם, וכך הם לא מצאו את זה לעבוד. בסופו של דבר נאלצנו להעביר את בתי הספר שלה אפילו כי היא לא יכולה לשלוט בעריכה. התקשרתי לסטפני מספר פעמים רק בוכה כי כשהילד שלך כואב, אתה כואב."

למרות שברנדי הודתה שהיא מרגישה אשמה על שחשפה את ילדיה למצלמות, היא אמרה לסוואנה שהיא לא מוחקת חזרה עתידית לטלוויזיה. עם זאת, פוטנציאל RHOD ייתכן שהאתחול מחדש לא בא בחשבון.

"אני חושב שהייתי חוזר לטלוויזיה בריאליטי, אבל אני חושב שזה צריך להיות משהו יותר קליל ומהנה ולא כל כך מונע דרמה למרות שאני יודע שדרמה מוכרת. אני חושבת שזה צריך להיות יותר בשביל הכיף והצחוק", הצהירה.

"[A comedy-driven show] יהיה החלום שלנו," הסכימה סטפני. "אני כל כך מקנא בזה [the Chrisley’s] היה את זה [with Chrisley Knows Best] כי בכל פעם שנרשמנו, חשבנו שזה הולך להיות יותר, בערך מה [the Chrisley’s] הם, פשוט כיפיים, מצחיקים, אנחנו חברים, פשוט דברים מאוד קלים וזה לא באמת יצא ככה בסופו של דבר. אני כל כך מקנא [HGTV personalities]."

"זה תמיד, קצת, קידה יפה בסוף. זה ארוז יפה, זה לא חשוך מדי", ציינה.

באשר לאיפה עומדים נישואיה היום, ברנדי אמרה שהיא ובריאן "מדהימים".

"אנחנו משגשגים. אנחנו יותר טובים ממה שהיינו אי פעם", היא אישרה. "יש לנו ארבעה ילדים יפים שמטריפים אותי. אני חושב שכל אחד עובר את הדברים שלו, ואני חושב שיש תקופה בחיינו שבה לא שמנו אחד את השני במקום הראשון. היינו מרוכזים בדברים אחרים".

לדברי ברנדי, היא לא מאמינה שבריאן ניסה לפגוע בה כשספג חוסר שיפוט בווגאס. במקום זאת, היא מרגישה שהוא פשוט "עשה בחירה גרועה" ו"נתפס".

באשר למה היא החליטה להישאר בנישואיה, הסבירה ברנדי, "אני מאוד מבוססת על אמונה, ואני חושבת שאלוהים הוא אלוהים סולח, והוא כבר סלח לנו. אז אני חושב שאני יותר כמו אלוהים… ואני רוצה לאהוב את כולם ולסלוח. אבל גם… אני לא יודע אם הוא באמת עשה משהו מלבד הסרטון הקטן הזה."

ברנדי חשף רקע שהשניים היו בווגאס למסיבת רווקים/רווקות משותפת לפני צילום הסרטון.

"הם הלכו למועדון אחד, אנחנו הלכנו למועדון אחר, אבל נפגשנו באותו לילה ונשארנו [together] באותו החדר. זה לא מה שזה נראה", ציינה ברנדי והוסיפה שכל מה שהסרטון הראה היה בריאן מנשק את האישה "על מצחה".

ברנדי וסטפני כיכבו שתיהן בכל חמש העונות של עקרות הבית האמיתיות של דאלאס.

קישור מקור