צילום: בתו של מליסה וג'ו גורגה של RHONJ אנטוניה חוגגת יום הולדת 17, מקבלת פורשה חדשה לגמרי כשקרוליין ולורן מאנזו מציעות מזל טוב

בתה של מליסה גורגה אנטוניה בת 17, ראה מתנה!

לאורך 12 עונות של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזימעריצים צפו בדור הצעיר ביותר שגדל על המסך. מליסה גורגההבת של אנטוניה היא אחת הדמויות היותר בולטות בהתחשב בקו העלילה הדרמטי שלה בעונה שעברה.

במהלך הפרקים, מליסה דנה בהכרח על אנטוניה לעבור למקום אחר כשהבת מתקרבת לסוף התיכון. אם לשלושה גם שיתפה שאנטוניה איבדה עניין בדברים רבים שעשו אותה פעם מאושרת.

מליסה נתנה לאחרונה מחווה ליום הולדת למתבגרת, שזה עתה מלאו לה 17. היא פרסמה כמה תמונות של אנטוניה חוגגת את היום הגדול. במהלך החגיגות, אנטוניה חייכנית לבשה שמלת מיני עור חומה ונזר.

באחת התמונות, פורסם ב אינסטגרםאנטוניה עמדה מול המתנה שלה: פורשה חדשה לגמרי.

"@antoniagorgaa מגיע לך כל מתנה שאנחנו נותנים לך", כתבה אמה בכיתוב. "תודה שהפכת אותנו גאים בכל יום והיית ילדה כל כך מתוקה וחביבה."

אבא שלה ג'ו גורגה ואז כתבה באינסטגרם, "בת עשויה לצמוח על הברכיים שלך, אבל היא לעולם לא תגדל את הלב שלך. יום הולדת שמח [Antonia]."

לורן מנזו, חבר לשעבר לקאסט בתוכנית, הפתיע מעריצים רבים כשהגיב על המחווה. "זה גרם לי לבכות… אני זוכרת כשהיא הייתה בגיל מרקיז", אמרה בת ה-34, בהתייחסה לבתה. "מזל טוב אנטוניה!"

ואז, אמה של לורן קרוליין מנזו גם נכנס לשיחה עם הערה קצרה: "זה היה יקר. מזל טוב אנטוניה!"

ההערות של המנזוס היו מוזרות למעריצים רבים מכיוון שנראה שלקרוליין יש ברית עם הוואקילס, שהגורגאס התנערו מהם לאחר ש"התפייסו" עם תרזה לפני שנים.

חלקם שיערו שאולי תתגבש ברית חדשה בין הגורגאס למנזוס עכשיו כשמליסה וג'ו חוזרים ליציאה עם תרזה. קרוליין שיתפה לאחרונה שהיא מעוניינת לחזור לתוכנית כל עוד בראבו ישלם את המחיר הנכון.קישור מקור