בתה של סוניה מורגן קווינסי על למה היא לא צילמה את RHONY

סוניה מורגןהבת של, קווינסי אדמס מורגןיצאה לציבור באינסטגרם בשנה שעברה, והשבוע, היא השתתפה בראיון נדיר באינסטגרם.

אחרי שנים של התרחקות עקרות בית אמיתיות של ניו יורק מצלמות ועושה כמיטב יכולתה לשמור על הפרטיות שלה, קווינסי פתחה בהסבר מדוע היא מעולם לא צילמה לתוכנית לפני שחשפה אם היא מעריצה של בראבו והגיבה לחדשות על הספין-אוף הקרוב של אמה עם הכוכבת המשותפת. לואן דה לספס.

"ידעתי שאני רוצה קריירה תאגידית, וזה לא היה הקטע שלי", אמר הצעיר בן ה-21. רוני במהלך ראיון ב-17 באוגוסט עם S'More Date עַל אינסטגרם. "אני לא דובר ציבור. אני לא מישהו שאוהב תשומת לב, אלא בחיים האישיים שלי. הייתי ילד חנון מאוד. ואני עדיין ילד חנון. וזה תמיד היה הראשון".

עם זאת, קווינסי תמיד תמכה לחלוטין בהחלטתה של אמה להופיע בתוכנית הריאליטי.

"כל מה שהיא עושה, היא עושה לי בראש. היא אישה מאוד מגוננת, והיא תמיד בחרה לשמור על פרטיותי. אז הייתי כמו, 'תעשה מה שאתה רוצה לעשות' ו [I’m] תמיד גאה בה. תמיד," היא פרצה.

אבל בעוד קווינסי היא מעריצה של הקריירה של אמה, היא לא צופה של רוני. וכשנשאלה על מה אמה עשתה בתוכנית שהביכה אותה יותר מכל דבר אחר, קווינסי הודתה שהיא "לא תדע".

"אני לא צופה בתוכנית שלה," אישר קווינסי והוסיף, "אבל לא הייתי אומר שאני מתבייש בה בכלל… אני למעשה לא צופה באף אחת מהזכייניות של בראבו, והיחידה שאי פעם השתמשתי בה. לצפות היה שף טופ כי אהבתי תוכניות בישול בתור ילד".

בנוסף לחזרה הפוטנציאלית של סוניה ל- רוני זיכיון עבורו מוֹרֶשֶׁת סדרה, כוכב הריאליטי הוותיק אמור להופיע בתוכנית חדשה עם לואן שטרם נקשרה לרשת.

"אני בחושך," אמר קווינסי בתגובה לסדרה ללא שם. "[But] הנשים האלה יעשו מה שהגברות האלה עושות. אני מתרגש לראות מה הם מבשלים”.

כאשר קווינסי נשאלה אז על ילדותה שגדלה עם אמא סוניה ואבא ג'ון אדמס מורגןאיש כספים, היה לה כל הדברים הטובים לומר על חייה ה"מאוד פרטיים".

"בערך הלכתי לפנימייה, עשיתי את שלי, חנון ענק, גאה מאוד באמא שלי, היא עשתה את שלה, גאה באבא שלי. היו לו את החיים המדהימים האלה ופשוט היו לי השפעות מדהימות משניהם", גילה קווינסי וציין שגם סוניה וגם ג'ון עובדים חרוצים להפליא.

"אמא שלי הייתה קפדנית איתי עד גיל 10. היא קראה את כל ספרי ההורות. האישה הזו למדה. היא לא התכוונה לעשות את זה לא בסדר. היא עשתה את זה פעם, והיא עשתה את זה כמו שצריך. אז היא הקפידה עלי מאוד עד גיל 10, ואז הכללים נרגעו לחלוטין, והיא נתנה לי תוצאה טבעית", המשיכה.

כמו כן, במהלך הראיון, קווינסי, שלומדת בקולג' בפנסילבניה, אמרה שנותרו לה כתשעה חודשים לפני שהיא תצטרך להחליט באיזה מסלול קריירה היא תלך.

"אני מגייסת לבנקאות, אבל אני גם… יש לי קצת רקע בטכנולוגיה", היא שיתפה.קישור מקור