בתני פרנקל מגדירה את קו טיפוח העור החדש של קים קרדשיאן כ

בת'ני פרנקל גוונים את קו הטיפוח החדש של קים קרדשיאן

ב-21 ביוני, קים קרדשיאן השיקה את קו טיפוח העור החדש הצפוי שלה: Skkn by Kim. הליין כולל תשעה מוצרים שונים, כולל קרם עיניים ופילינג.

בתני פרנקל, שמעולם לא דחתה את דעתה, דגמה את שני המוצרים הללו. בעבר, ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום שיתפה את מחשבותיה על דעותיה של קים לגבי ירידה מהירה במשקל (אזהרת ספוילר: היא לא על הסיפון).

עַל טיק טוק, בת'ני לא בזבזה זמן לשחרר את המחשבות שלה על המוצרים. היא כינתה אותם "לא מעשיים במקרה הטוב" וגם "במחיר מופקע במקצת".

לדברי כוכב בראבו, לקרם העיניים בצורת ביצה של קים הייתה אריזה "בולבוסית". אשת העסקים הצהירה, "אני לא מבינה את זה, כי זה לא נערם".

בתני המשיכה ואמרה, "אין לי בית עגול או ארון תרופות. אין לו אפילו תחתית שטוחה, אז זה למעשה כמו ביצה."

היא טענה שאריזת הפילינג היא כמו קוביית רוביק והעיצוב שלה היה רעיון "Wet 'n Wild".

בת'ני גם הצלילה את הגודל ה"עצום" של הפילינג, ואמרה, "איך אתה מתכוון לנסוע עם זה?… אתה צריך להיות מיליארדר כדי להשתמש במוצר הזה, כי אם אין לך מטוס פרטי, איך אתה נוסע איתו זֶה? זה פשוט לא מעשי".

בת'ני שאלה אז את השאלה, "האם זה שווה את הכסף שהם גובים? לא סביר."

בהערות, משתמש TikTok הודה לכוכב וכתב, "הרגע חסכת לי כסף…אני נוסע יותר מדי."

משתמש אחר הוסיף, "המעגל אחד נראה כמו [an] אריזת שפתון EOS לוללול." בת'ני הגיבה אז, "כן חשבתי כך."

לתני היו כמה הערות חיוביות על קרם העיניים עצמו, וכינתה אותו "מוצר יוקרתי, נחמד מאוד, כמו עקביות של חמאה מומסת". למרות זאת, ה רוני אלום טען שהקרם "אינו סופר עשיר".

"הייתי מרגיש שבתג המחיר הזה זה יהיה כמו שאנטקיי, עשיר סיסלי", אמר הכוכב. "זה לא עשיר של קרדשיאן. זה יותר עשיר ממני, אולי, אבל זה לא עשיר קרדשיאן".

@bethennyfrankel

ופרס האריזה הכי לא מעשי מגיע ל…#sknn #skknביקורת #סקנביקים #sknncare #skncareeroutine #שיגרת טיפוח העור #מוצרי טיפוח #פילינג #kimkardashianskincare #קרם מתחת לעיניים #טיפוח העור #סקירת מוצר טיפוח העור #טיפול בעור #סקירת יופי #ביקורות יופי #רטובפרא #יזום #chantecaille #סיסלי

♬ סאונד מקורי – בת'ני פרנקל

בסיכומו של דבר, הסבירה בת'ני, "זה מוצר באיכות טובה שסביר להניח שהמחיר קצת מופקע אבל רוב היופי הוא במחיר מופקע."

קישור מקור