בת'ני פרנקל גויל את אריקה ג'יין על התגובה 'מגעילה'

עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום בתני פרנקל יצא נגד אריקה ג'יין בטוויטר לאחר שראתה שהיא הזכירה את ארוסה לשעבר, דניס שילדסעל צפו במה שקורה בשידור חי ביום רביעי בערב.

בעקבות הפרק של אריקה, שבמהלכו ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב הכריז ש"[Bethenny’s] הבחור מת" לאחר שנשאלה על בעלה המנוכר, תומאס ג'ירארדישעלול להיות חייב לו 500,000 דולר (אשר בת'ני תבעה ב-2021), בת'ני שיתפה כמה פוסטים בטוויטר המתייחסים לתוכנית.

"הפרק הערב של [WWHL] הוקלט אז אני לא מתייחס לתגובה שלך [and] ילדיו של דניס נפגעים, נעלבים ונגעלים מהם. אני מעריך את הנאמנות, הלב והחמלה שלך", בת'ני צייץ בטוויטר ב-19 במאי.

רוני בת'ני פרנקל פגועה ונגעלת מאת אריקה ג'יין מזכירה את דניס שילדס המת ב-WWHL

לאחר מכן, לאחר שמספר מעריציה ועוקביה הביעו בלבול לגבי המסר שלה והציעו שזה לא הגיוני, בת'ני הגיבה לפנייתה של אישה אחת, ואישרה שהלב אליו התכוונה הוא של תומכיה.

"זה לא הגיוני, את ליבו של מי היא מעריכה??" שאל האוהד.

"שלך על האכפתיות," בת'ני השיב.

בימי רביעי WWHL: After Showנשאלה אריקה לגבי תביעות הכסף של בת'ני לגבי תומאס.

"בעסק שטום עסק, שהיה עמלה מותנית, זה לא יוצא דופן ללוות. אז למרות שזה יכול להיות נכון, היו גם הלוואות שבאמת שולמו", הסבירה אריקה. "אז אני לא יודע מאיפה בת'ני באה… הבחור שלה מת והבחור שלי בבית. אז מה שלא יהיה… זה סוג של הדרך שבה העסק מתנהל."

בנוסף לציוצים שלה, בת'ני גם דיברה על אריקה ביום חמישי בערב כשהופיעה כאורחת בפרק משלה של WWHL.

כמו היא ואורח אחר עלי וונטוורת' שיחקה משחק של "מארחת מדברת", בת'ני נחקרה על מה היא תשאל את אריקה אם היא תופיע כאורחת בפודקאסט שלה.

"אני אוהב את אריקה ג'יין. הייתי מנהלת שיחה מהצד על האנשים שאנחנו מכירים במשותף והיינו רוצים לשפוך את התה. אבל לא הייתי עושה את זה בפומבי", היא הצהירה, ולכאורה מצילה את אריקה על הצהרותיה הפומביות על דניס.

גם במהלך WWHL פרק, אנדי כהן נשאל איזה עקרות בית אמיתיות כוכבת שהוא היה רוצה שבתו לוסי, אותה קיבל בברכה בסוף החודש שעבר, תהפוך.

"אני הולך עם בת'ני!" הוא ענה.קישור מקור