בת'ני פרנקל וג'יל זארין מתאחדים במטוס

בתני פרנקל ו ג'יל זארין התאחדו ביום שני במטוס, ועכשיו, לאחר ששמעו מ אנדי כהן ותצפית לואן דה לספס בשדה תעופה, כמה מעריצים משוכנעים בכך עקרות בית אמיתיות של ניו יורקחדש מוֹרֶשֶׁת הסדרה עומדת להיכנס להפקה.

בעוד אנדי אמר בעבר שהוא ילקה את העונה ה-14 הקרובה של רוני לפני שהוא בוחר שחקנים עבור מוֹרֶשֶׁתבת'ני וג'יל הזינו בעיקר שמועות צילום בתחילת השבוע – בדיוק כשלואן צולמה כשהיא מתכוננת לטיסה.

בצילום מסך ששותף על ידי הערות מאת בראבו עַל אינסטגרםבת'ני נראתה מצלמת סלפי עם ג'יל כשהיא אמרה למעריצים ולעוקבים שלה, "אני כאן למעלה…"

ורק זמן קצר לאחר פרסום התמונה, לקח לאנדי זמן לשקול.

"צוות בדרך עם בדיקות מאושרות", כתב, ולא חשף אם הוא רציני או מתבדח.

אנדי כהן שולח את הצוות בתור רוני בת'ני פרנקל וג'יל זארין מתאחדים במטוס

וכאילו זה לא מספיק כדי להכפיש בלשונות, לואן צץ בשדה התעופה JFK בערך באותו זמן.

בפוסט ש אינסטגרםשל בראבו וקוקטיילים שיתפו בסיפור שלהם, תמונה של לואן ואיש מסתורין נראתה לצד התמונה של בת'ני וג'יל. ובהודעה שנכתבה מעל הפוסט, ששותף בתחילה על ידי ממים על בראבו, מוֹרֶשֶׁת לכאורה התגרה.

"אני מאבד את דעתי כאן! ג'יל ו [Bethenny] באותה טיסה, [Luann] נצפתה ב- [airport]!!! כולנו חושבים כאן אותו דבר?!" ההודעה שצוינה.

RHONY Luann De Lesseps נראתה בשדה התעופה כשג'יל זארין מתאחדת עם בת'ני פרנקל

כפי שהמעריצים זוכרים, בת'ני חשפה שהיא התבקשה להופיע ב מוֹרֶשֶׁת במהלך פרק בפודקאסט שלה, רק ב' עם בת'ני פרנקלבאפריל.

"כששואלים אותי, אני אומרת, 'יש מספר, אבל אני לא חושבת שאתה יכול להרשות זאת לעצמך'", היא שיתפה. "[It’s] כנראה חכם יותר עבורם פשוט להמשיך לערבב יחד את המרכיבים שכבר יש להם על המדף: האנשים שיעשו את זה כל כך זול כי הם יעשו את זה כמעט כלום בגלל הרלוונטיות והטלטלה".

ההתרחשויות האחרונות עם ה רוני בוגרים מגיעים ימים ספורים לאחר מכן דורינדה מדלי אישרה שהיא מצלמת את עצמה כהכנה לאפשרות שתתבקש להופיע מוֹרֶשֶׁת.

"הם אוהבים את כל הצילומים האופקיים האלה. אז אם במקרה ישאלו אותי, אני רוצה להיות מסוגל לתעד את זה כדי שאוכל ללכת לאנשים… ולהגיד, 'תראה, זה העלייה שלי למעלה'. אז אני מכינה את שיעורי הבית שלי לכל מקרה", היא הסבירה ג'ף לואיס בשידור חי. "עכשיו אני מקווה שאני על Legacy? האם אני חושב שיש סיכוי שאני מעורב? כן."קישור מקור