בתני פרנקל חולקת סטטוס עם אנדי כהן לאחר דיס

בתני פרנקל מתעקשת שאין "סכסוך" בינה לבין אנדי כהן למרות הערות שהעיר לאחרונה בנוגע לפודקאסט החדש שלה, ReWives.

לאחר צפו במה שקורה בשידור חי המארח הודה שהוא "קצת מופתע", וציין כי עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום "החטיא את התוכנית בשלוש השנים האחרונות" ותיארה אותה כ"רעילה", בת'ני אמרה שאנדי "כנראה קצת מתעצבנת" מהתוכנית שלה, אבל הם עדיין "חברים".

"אנחנו לגמרי חברים ואנחנו מטיילים בחוף ורוב מה שאנחנו מדברים עליו בטיולים האלה הוא עקרות ביתשל העיר הזו, העיר הזו, האדם הזה, האדם הזה", אמרה בת'ני בפרק ה-29 בנובמבר של היום עם הודה וג'נהבאמצעות עמוד שישי.

לדברי בת'ני, לאנדי הייתה תגובה חיובית לחדשות הפודקאסט שלה, ואמר לה, באמצעות טקסט, "אוי כיף, אני שמח לראות אותך מחבקת את עקרות בית."

באשר לטענותיו על כך שהיא השליכה את עקרות בית אמיתיותבת'ני אמרה שאנדי לא לגמרי צודק.

"לא באמת זרקתי את עקרות בית. אמרתי שזה רעיל עבורי בשלב הזה", הבהירה. "אני חושב שזו הופעה שונה ממה שהייתה בהתחלה. זה התפתח למשהו אחר, גדול יותר, נוצץ יותר, דרמטי יותר ממה שהתחלנו איתו… יותר קונפליקט".

"אמרתי שאני שמח שאני לא שם – מה שאני כן, אבל הם לא סותרים זה את זה," המשיכה בת'ני. "אני שמח שאני לא שם [but] אני גם מקבל את הזכות לדבר על זה כי עשיתי את זה במשך רבע מחיי".

כפי ש רוני המעריצים יזכרו, בת'ני הופיעה בשלוש העונות הראשונות של התוכנית לפני שהמשיכה לספין-אוף שלה, בתני מתחתנת (שונה מאוחר יותר Bethenny Ever After). ואז, אחרי שלוש עונות של תוכנית משלה, בת'ני חוזרת רוני לעונה השביעית לפני היציאה השנייה שלה אחרי עונה 11.

בעוד שלבת'ני ואנדי אולי יש דעות שונות על הפודקאסט שלה, כשבת'ני אמרה ש"מותר לה לדבר על החיים הקודמים שלי" ומסרבת "להשתיק בדיבור על עקרות בית"בת'ני אמרה שהחברות המסובכת שלהם היא תוצאה של שניהם בעסק של בידור וחלק היסטוריה.

"זה רק גם ששנינו גם בעסק הזה ואנחנו גם חברים וגם חולקים עקרות בית דברים שבהם הוא הפיק את התוכנית שהייתי בה. אז יש את כל הדינמיקות השונות האלה שבהן אני מניחה שהן חופפות", היא הסבירה.

בנוסף לכך שאנדי הביע את מחשבותיו בפודקאסט של בת'ני, לואן דה לספס גם דיברה בקול, הטיחה את חברתה לשעבר לצוות הכל פודקאסט איקוני עם דני פלגרינו.

"זה די עצוב ופתטי שהיא צריכה לפנות אליו עקרות בית בגלל כל הצירים הכושלים שלה מאז ה עקרות בית" קבע לואן. "היא ניסתה הכל מלבד עקרות בית, ונראה שזה לא עובד כל כך… ועכשיו היא חוזרת ל עקרות בית. אז זה תרחיש די נואש".

קישור מקור