בת'ני פרנקל מגיבה לקאסט של RHONY בדיסת פודקאסט חדש

בתני פרנקל אין זמן לשונאים.

אחרי הקודם שלה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק שחקן משנה לואן דה Lesseps ו קרול רדזיוויל והבוס שלה לשעבר אנדי כהן הטיחה את הפודקאסט החדש של עקרות הבית שלה, ReWivesמספרת בתני ExtraTV שהיא ידעה שתגובת הנגד מגיעה ולא אכפת לה פחות.

"אני משחק שח ורבים משחקים דמקה… תשמע, אם אנשים מודאגים מזה או מתקשים עם זה, אני מבין את זה. ניבאתי את זה… אני תמיד מקדימה בכמה מהלכים את כולם, אז תהנה… אל תדאג, כולם מודאגים. זה בסדר," אמרה בת'ני לרשת.

היזמית ועקרת הבית לשעבר המשיכה ושיתפה שהפודקאסט כבר זכה להצלחה עוד לפני שהחל את שידורו, וחשפה כי התוכנית "ירה למקום שמונה" לפני שידור פרק הבכורה שלה.

יש כבר שפע של תוכן עקרות בית מחברי צוות לשעבר ובהווה המשתרעים על מספר זיכיונות, כולל תוכן מ תמרה לִשְׁפּוֹט, טדי מלנקמפ, קלי דוד, מייגן מלך, ברנדי גלנוויל, ו הת'ר דוברו בין היתר.

עם זאת, בת'ני אומרת שלה הוא זה שצריך לצפות בו כי זה לא מה שהמעריצים "יצפו".

"זו לא רק תוספת; יש לזה את העוגה ואת הציפוי ואת המילוי ואת הטעם ואת הרכות… זה מדהים, וזה לא מה שהיית מצפה. זה לא פרי זול, נמוך ומחורבן,” התעקשה בת'ני.

בת'ני מזכה את הארוס שלה, פול ברנוןעל שעזרה להגביר את הביטחון שלה לפודקאסט, והוא כינה אותה "הטום בריידי" של עקרות הבית.

"פול אמר, 'אתה חייב לעשות את זה, אתה צריך לחשוב על צפייה חוזרת ואין אדם אחר שצריך לעשות את זה יותר ממך'. הוא אמר, 'אנחנו רוצים לראות את טום בריידי מפרק את המשחק'".

בת'ני המשיכה והסבירה שהאיטרציה שלה לפודקאסט צפייה חוזרת לא תהיה הצגה מדויקת של כל רוני פרק, אלא הוא ידון בפרקים "איקוניים" ש"קופצים מהדף". לאחר מכן היא הוסיפה שיהיו לה אורחים הקשורים ו"מתאימים" לפרקים, והיא תדבר על רגעים "שהיו תחילת שיחות מרכזיות מכל ערי הזיכיון".

בת'ני סיכמה שהיא כנראה לא תצפה באף איטרציה של החדש רוני מראה עכשיו שהיא "בזה [podcast] העולם", והיא אמרה שהיא "שלווה" עכשיו כשהיא כבר לא חלק מבראבו. שום סכום כסף שהרשת זורקת עליה לא יכול לשנות את דעתה.

"יש לי תחושת ודאות ושלווה בחיי. אני נח ומרפא ויש לי מערכת יחסים מצוינת עם הבת שלי והארוס שלי. הדברים רגועים והם לא סדירים. בחרתי את הקריירה שאני רוצה לעשות והתרחקתי מהרבה הרבה הזדמנויות רווחיות שאני לא רוצה להשתתף בהן, אז אני מאוד ברורה לעשות רק מה שאני רוצה לעשות", אמרה.

"לא הכל קשור לבנימין, מותק," הזכירה בת'ני למעריצים.

קישור מקור