בת'ני פרנקל מוחאת כפיים בחזרה בפודקאסט של אנדי כהן

לאחר בתני פרנקל הכריז עליה חדשה ReWives פודקאסט, שבו היא מתייחסת לפרקים ישנים של הזיכיון 'עקרות בית', אנדי כהן הביע הפתעה בהתחשב באופן שבו נראה כי בת'ני הורידה את התוכנית במשך שנים, והוא הציע שהיא רעילה.

למרות שה-Bravolebrities נשארו חברים לאורך כל העזיבות המרובות של בת'ני עקרות בית אמיתיות של ניו יורק, הם לא מפחדים לצאת בפומבי עם חילוקי הדעות שלהם. ההצהרות האחרונות של אנדי, לעומת זאת, היו מזעזעות למעריצים רבים, שכעת תוהים אם הברית שלהם מתה.

בפודקאסט, בת'ני מחאה כפיים אחרי הביקורת של אנדי והתעקשה שהיא לא "משמידה" את הזיכיון אלא "מכניסה לו צבע".

"יש לי זכות לדבר על החוויה שלי", אמרה בת'ני בקליפ ששיתפה בו אינסטגרם. "לא ידעתי שאני בפנים סיפורה של שפחהומארחי עקרות בית ועקרות בית הולכים לנזוף בי כי חשבתי שזה רעיל."

היא המשיכה ואמרה, "מותר לי לדבר על החיים הקודמים שלי." בכיתוב הפוסט כתבה בתני, "אני מוחאת כפיים על הרעיון שצריך להשתיק אותי כשאני מדברת על עקרות הבית".

Bethenny דיברה אז על אנדי ישירות: "@bravoandy ואני חברים ודיברנו על הזיכיון הזה עם בחילה במשך יותר מעשור. אני לא עקרת בית מפוטרת ממורמרת הטוחנת גרזנים. זה היה 1/4 מהחיים שלי והזניק את הקריירה שלי".

"עזבתי בתנאים שלי," היא המשיכה. "אני אמא מאושרת המשקפת את הימים הטובים של עקרות הבית. מצטער לאכזב – זה לא רעיל, זה לא מפחיד, זה נכון וזה עוקב".

עַל אינסטגרםבת'ני גם הייתה כנה לגבי נהלי העבר שלה עכשיו כשהיא הופכת למשפיעה על יופי.

"אני חייבת לך להיות שקוף לגמרי איתך," אמרה האם לאחד, דרך חיי הוליווד. "בעולם של היום של פילטרים ו-Facetune – ואנשים לא ישרים בעליל לגבי איך הם נראים – זה כל כך חשוב לי שאשאר שקוף לגבי המראה הפיזי שלי, במיוחד עכשיו כשאני במרחב היופי הזה. אני לא צריך לספר לכם על כל היבט של חיי המין שלי, חשבון הבנק שלי, או כל זה, אבל אני מרגיש אחריות על רקע העובדה שדיברנו על עור ויופי. וזה פשוט יהיה הונאה עבורי פשוט ללכת לעשות משהו ואז להתנהג כאילו זה טבעי".

היא אמרה שהיא קיבלה הגדלת חזה, חומרי מילוי ובוטוקס בלסת, מה ששינה באופן ניכר את המראה של בת'ני. הכוכבת חשפה אז שהיא עורכת "סיור ייעוץ לניתוחים פלסטיים".

"אני חושבת ברצינות רבה על ניתוחים פלסטיים ואני רוצה לשתף אתכם בכל הסיבות לכך", אמרה, באמצעות הדיילי מייל. "אני אוהב את איך שאני נראה. אני בסדר. אני אפילו לא חושב שאני באמת צריך את זה. הסיבה היחידה שאחשוב על זה היא כי בסופו של דבר אעשה את זה, אני מאמין. אני רוצה להיראות כמו עצמי. אני רק רוצה עזרה קטנה בדרך".

בתני הוסיפה, "רבים מכם ישפטו אותי, וזה בסדר, כל עוד אני כנה איתך… אתה יכול לא להסכים עם ההחלטה שלי… אבל אתה לא תשפוט אותי על שקר כי אני לא אשקר לך כי דנו בכל כך הרבה דברים עם יופי וגיל, וזו תהיה תרמית הונאה מלאה."קישור מקור