בת'ני פרנקל מוחאת כפיים בחזרה ב-Diss של ג'קי גולדשניידר

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

בתני פרנקל רק הגיב ג'קי גולדשניידרההערות השליליות של המותג Skinnygirl שלה.

קצת יותר משבוע לאחר ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות הצלל את עקרות בית אמיתיות של ניו יורק בוגרת על "שיווק סקיני", ואמרה לה "להיאלץ את המותג הרזה שלך" לאחר שנאבקה במשך שנים עם הפרעת אכילה, בת'ני הגיבה למעריץ שביקש את דעתה בתגובה באינסטגרם.

"בבקשה תגיד לנו שאתה הולך להגיב להערה של ג'קי על סקיני גירל!!! הלסת שלי הייתה על הרצפה", כתב המעריץ לבת'ני באינסטגרם, כפי שניתן לראות בצילום מסך ששותף ב- All Things Bravo Reality TV עמוד על פייסבוק.

אבל בת'ני לא ידעה, או התנהגה כאילו היא לא יודעת, מי זאת ג'קי.

"WHO?" היא שאלה.

RHONY Bethenny Frankel Shades Jackie Goldschneider After Skinny Girl Diss

כפי שהמעריצים אולי ראו, ג'קי התבטא נגד הראשון רוני חבר צוות מוקדם יותר החודש בהקלטה חיה של פייג' סיקס וירטואלי ריאלי-תה פודקאסט בניו יורק.

"לת'ני יש סקיניגירל, ויש לי דעה מאוד נחרצת על זה כי אני אומר, 'F-ck marketing skinny'," אמרה ג'קי. "נמאס לי מסקיני שיווקי. אני לא רוצה לשתות משהו כי זה ישאיר אותי רזה, אז לעזאזל איתך, בת'ני. עזוב את המותג הרזה שלך. ככה אני באמת מרגיש".

למרות שעמוד שישי פנה לבת'ני לתגובה, הם לא שמעו. במקום זאת, הנציגה שלה אמרה שלת'ני יש "ניסיון אישי" עם הפרעות אכילה וטענה שג'קי ניסה ליצור איתה קשר במספר הזדמנויות.

"ג'קי הגיעה לבת'ני והתכתבה כמה פעמים, אז זה מעניין שהיא לא הגיעה לשם. היא מאוד מעורבת ומחוברת לקהל שלה. בתני מאחלת לג'קי בהצלחה במסע האישי והעסקי שלה!" הצהיר הנציג.

עוד ביוני, כאשר התבקשה לעדכן על ההחלמה מהפרעות האכילה שלה, ג'קי, שעל פי הדיווחים הורדה מתפקידה במשרה מלאה לאחר RHONJ עונה 12, אמר לדף השישי שהתהליך "מתקדם טוב" אבל "לא קל כמו [she] חשבתי שזה" הולך להיות.

"חשבתי שפשוט אתחיל לאכול יותר והכל יתחבר אבל היו הרבה מכשולים בשבילי, אז אני בהחלט, כאילו, בדרך, יותר טוב פי אלף ממה שהייתי בשנה שעברה, אבל אני כן. יש בעיות", היא הודתה. "אף אחד מהבגדים שלי כבר לא מתאים לי. אתה יודע, זה הרבה בשבילי. זה היה לי ממש קשה – אני לא מרגיש טוב עם עצמי ואני צריך לקחת צעד אחורה ולהבין מה אני עושה למען הבריאות שלי וכמה יותר חשוב זה, אבל עברתי דרך ארוכה ואני' יש עוד דרך ארוכה לעבור."

ג'קי וה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי צוות השחקנים צפויים לחזור לבראבו לעונה 13 בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור