בת'ני פרנקל מפוצצת את קים קרדשיאן על הערת משקל

עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום בתני פרנקל יש הודעה עבור קים קרדשיאן בעקבות הופעתה של קים ב-Met Gala השנה. וזה לא טוב.

לאחר שקים לבשה את השמלה המפורסמת המקורית שלבשה הכוכבת האיקונית מרילין מונרו כדי לשיר את "יום הולדת שמח" המפורסם שלה לנשיא ג'ון קנדי ​​בשנת 1962 על השטיח האדום של Met Gala ב-2022, הקרדשיאנס כוכב אמר כמה הערות למראיינים שלא היטיבו עם בת'ני.

קים אמרה, "הייתי צריך לרדת 16 קילו [in three weeks]" כדי להשתלב בשמלה. "לא אכלתי פחמימות או סוכר במשך כשלושה שבועות," היא הוסיפה, והשוותה את משטר הירידה במשקל ל"[movie] תַפְקִיד."

כשהיא נכנסה לאינסטגרם שלה, בתני לא העריכה את המסר שקים שולחת למעריציה הצעירים ברחבי העולם בנוגע למשקל ודימוי גוף.

בפוסט שלה, בת'ני אמרה, "אז לגבי הירידה הדרסטית במשקל Met Gala של קים קרדשיאן, אם אתה צריך לרדת במשקל בשביל תפקיד, זה הגוף שלך, הבחירה שלך."

"אבל כשאתה האדם המפורסם ביותר המצולם שהלך על הכוכב הזה, שנשים צעירות ואמהות מסתכלות על כל מה שאתן עושות ולובשות ואומרות… כדי לומר בפומבי שהורדת 16 קילו בשבועיים כדי להשתלב בשמלה… הכי הרבה שטחי של סיבות, הכל שגוי. בנות צעירות תלויות בכל מילה ומאמץ וליפ גלוס. וזה לא נכון", קבעה בת'ני.

בת'ני גם הוסיפה שהגיע הזמן שסלבריטאים יתחילו להוות "דוגמה טובה" לצעירים ולצעירות, והוסיפה, "איך שאנחנו נראים זה הדבר הכי לא חשוב בעולם… בנות צעירות מחפשות כרגע בגוגל מה דיאטת ההרזיה של 16 ל"ב משמש כדי להשתלב בשמלות נשף."

ההשתוללות של בתני לא נעצרה שם. משפחת קרדשיאן הואשמה מרובות פעמים של פוטושופ בתמונות שלהם, מה שמעניק לעוקבים תצוגה שונה של המראה והמציאות שלהם. לפעמים הם מודים בכך, ולפעמים הם מכחישים בתוקף את ההאשמות.

"ובזמן שאני בזה," אמרה בת'ני. "לפרסם תמונות בצורה מטעה שלא כמו שהגוף שלך נראה בפועל. לסנן את הגוף שלך עד כדי כך שהוא לא נראה כמו מה שהגוף שלך נראה בפועל זה מטעה, כלומר שקר", טענה בת'ני.

ה רוני OG גם דאגה להבהיר שלמרות שהיא הבעלים של המותג שלה בשם "SkinnyGirl", המותג היה "כולל גוף" ו"יש לו מספר ספרים המדברים על איזון באכילה וקבלת הפגמים שלנו תוך יצירת מערכת יחסים בריאה עם אוכל", מייסד BStrong סיכם.

קרדיט תמונות: MEGA, Shutterstock/DFreeקישור מקור