בת'ני פרנקל משתפת עדכון מפתיע על חתונה לפול

קרדיט: שווטרסטוק/מייקל מאטס

בתני פרנקל פונה כעת לאירוסיה ל פול ברנון. אירוסיו של הכוכב אושרו במרץ 2021, ומעריצים רבים תהו – 22 חודשים מאוחר יותר – אם הזוג אי פעם יקשר את הקשר.

הכוכב, שעזב את עקרות בית אמיתיות של ניו יורק בשנת 2019, גם נתנה לצופים הצצה למסורות חג המולד שלה עם בתה ברין.

בראיון ב-7 בדצמבר עבור צפו בשידור חי מה קורהבת'ני נתנה הצהרה מפתיעה על אירוסיה עם פול.

"אני לא יודע מתי נתחתן", אמר בן ה-52, דרך BravoTV.com. "אני בשמחה בשותפות, ואני כל כך אוהב אותו, אבל אני לא רוצה לתכנן חתונה."

הכוכב חשף לאחרונה אינסטגרם פרסמו כי לה, פול ובריין הייתה שהות ב"מקום המאושר" שלהם – ההמפטונס.

"מחוץ לעונה זה הכי מיוחד", כתבה בת'ני, וכללה את ההאשטאגים "זמן משפחתי" ו"בית מתוק בבית".

"כמה שהנסיעות נהדרות", המשיכה הכוכבת, "להיות בבית עם אהובים זה המסע הטוב מכולם…"

בת'ני צילמה תמונות של מגדלור מונטאוק פוינט, ובתה על החוף, צרורות במעיל חם. גם הארוס שלה נכלל בתמונה ליד בור אש.

אצל בת'ני אינסטגרם סיפורים, הבוגר פרסם תמונות של אור השמש של שעת הזהב, כמו גם "הקצה היפה של לונג איילנד", באמצעות BravoTV.com. המשפחה גם נהנתה מטיול שקיעה תוך כדי האזנה לשיר החדש של Meghan Trainor, "Made You Look".

מוקדם יותר השבוע, בתני סיפרה לה אינסטגרם מעריצים על "סוף השבוע של החג של אמא ואני", והתייחסו לברין כ"מתנה הגדולה מכולם". לאחר מכן שיתפה את "מסורות החגים" שלה – קניית קישוטים המייצגים את בני המשפחה, החלקה על הקרח, קניות לחג המולד ונהנית מהאוכל ב-Bridgehampton Candy Kitchen.

בחזרה בניו יורק, יש להם גם מסורת: "כל שנה אנחנו הולכים ל-Radio City Christmas Spectacular," כתבתי בת'ני על פוסט ב-23 בדצמבר. "כולנו מתעייפים בתקופה הזו של השנה, אבל אני באמת מנסה לחגוג ולהתעדכן בחוויות האלה. הזיכרונות המשמעותיים עם אהובינו נמשכים לנצח, בין אם בבית ב-PJ שלנו מכינים עוגיות ובין אם אנחנו מסתובבים עם הרוקטס. הפוך את זה למשמעותי בכל מקום שאתה נמצא!"קישור מקור