בת'ני פרנקל על למה היא עזבה את RHONY, מטילה את אריקה ג'יין

קרדיט: JOHN NACION/Sara De Boer/startraksphotothenny

אריקה ג'יין ו בתני פרנקל נמצאים בעיצומו של דבר ציבורי. הכל התחיל ב-2021 כשבת'ני טענה טום ג'ירארדי (בעלה המנוכר של אריקה) היה חייב 500,000 דולר דניס שילדס (הארוס לשעבר של בתני).

עַל צפו במה שקורה בשידור חיה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב היה מבולבל מהטענה של בתני. "אני לא יודעת מאיפה בת'ני באה," אמרה אריקה. "הבחור שלה מת והבחור שלי בבית. אז מה שלא יהיה… זה סוג של הדרך שבה העסק מתנהל."

בסרטון אחרון בת'ני פורסם באינטרנט, ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכב הציע תגובה מפוקפקת להערתה של אריקה.

"[Erika said] "הבחור שלה מת, ושלי בבית, אז מה שלא יהיה." זה היה פשוט מאוד פרשני, "אמרה בת'ני. "וזה היה קצת קשוח וקר, ורבים מכם נגעלו מזה ובאמת רציתם שאגיב."

ואז, בת'ני נראתה שמחה להזכיר את ספרה: "הייתי על צפו במה שקורה בשידור חי בלילה הבא כדי לקדם את הספר שלי, העסק הוא אישי – אגב, זה מעניין, זו דוגמה לכך שעסק הוא אישי – וזה הוקלט מראש אז לא הגבתי שם".

היא גם טענה שילדיו של דניס "נגעלו" מדבריה של אריקה.

בתני המשיכה, "האמת היא שעזבתי את 'עקרות הבית' מבחירה. עזבתי פעמיים והפעם זה קבוע. ועזבתי מהסיבה הזו, שאני לא רוצה להיות באווירה הזאת, עם סוג כזה של רעילות שהיא מיותרת".

לאחר מכן היא הסבירה, "לרבים מאיתנו יש דרמה ודינמיקה רעילה בחיי העבודה שלנו, בחיינו האישיים, ואנחנו מנסים להסיר את הרעלים האלה, אבל בחרתי לא לעשות את זה יותר. אז למרות שאני מזהה שזו הייתה הערה קרה וקודרת, אין לי שום קשר לאריקה ג'יין… לא בצורה גסה. פשוט אין לנו שום קשר אחד עם השני. אז אני לא חושב על זה כל כך".

בקטע התגובות, בת'ני קיבלה תמיכה מ קלי דוד, שכתב, "טוב אמרת !! זו סביבה רעילה".

מעריץ אחד, לעומת זאת, לא היה על הסיפון עם אישורה של קלי. "מצחיק. אני מרגישה שבתני תמיד הייתה עקרת הבית הכי רעילה ב-#rhony", אמר המגיב. "ברגע שהיא הופיעה זה היה כמו ענן אפל."

למרות הטענה של בתני שסיימה איתה רוני, היא דנה לאחרונה על האפשרות עם בראבו. בזמנו היא הצהירה בפודקאסט שלה שהיא תחזור אם הרשת הציעה משכורת גבוהה מספיק.

אני מניח שהמספר שלהם לא היה מספיק גדול.קישור מקור