בת'ני פרנקל על שינוי החוזה שגרם לה לפרוש מ-RHONY

קרדיט: מייקל סיימון/startraksphoto

בתני פרנקל נפתחה לגבי יציאתה מ עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק בסרטון ששותף לאחרונה לחשבון ה-TikTok שלה.

שנים לאחר שאישרה שהיא לא תחזור לסדרת בראבו לעונתה ה-12, בת'ני פנתה לפלטפורמת המדיה החברתית כדי להתייחס לדיווחים הטוענים שעזבה את התכנית בשביל כסף ולחשוף את הטרמינולוגיה של החוזה שהובילה אותה בסופו של דבר לעזוב את התכנית.

"אנשים חשבו שעזבתי את עקרות בית בגלל כסף. אם הייתי נשאר זה היה בגלל הכסף. עזבתי כי רציתי לעזוב. הייתי מוכן לעזוב והשתמשתי בנקודת עסקה טכנית כתירוץ שלי", פתחה בת'ני.

במבט לאחור על תחילת הייצור על רוני עונה 11, שהחלה בסוף 2018, בת'ני חשפה שזה עתה איבדה את הארוס לשעבר שלה, דניס שילדס. כפי שהמעריצים יזכרו, על פי הדיווחים, דניס מת ממנת יתר לכאורה באוגוסט של אותה שנה.

"בדיוק איבדתי מישהו מאוד קרוב אליי והלכתי לעבודה כשהתוכנית חזרה. לא רציתי. מקצוענים משחקים כואב. אני מקצוען. אני מגיע בזמן. אני מייבא. זה המוניטין שלי בעסקים", הסבירה בת'ני.

לאחר מכן ציינה כי בגלל עקרות בית אמיתיות חברי צוות השחקנים בערים אחרות סירבו לצלם כי הם "לא אהבו אנשים אחרים" או "היו מסוכסכים" עם כוכבים, הוכנסה נקודה חדשה בחוזי הנשים שקבעה שאם הם לא הופיעו ב פרק, הם לא יקבלו על זה תשלום.

מיד, בת'ני נרתעה.

"[It] לא הגיוני עבורי כי כבר ידעתי שחברת ההפקה אמרה, 'לעולם לא נשדר פרק בלעדייך'. הם אמרו לי את זה ישירות. יש לי קבלות. וכבר ידעתי שאני מקצוען ופשוט לא יהיה מצב שלא אגיע לעבודה. אבל לפעמים הדברים הקטנים האלה, אם אתה חושב לעזוב, אתה לא רוצה להיות שם, אני מסוג האנשים, דבר אחד זה יתן לי תירוץ. אז אמרתי 'לא'".

לדברי בת'ני, הנקודה החדשה ב עקרות ביתחוזים היו החוץ שהיא חיפשה.

"זה היה התירוץ שלי ואז הסמכויות שנאמרו, 'היינו משנים את זה וכו'.' אבל כל דבר קטן חשוב ואני לא מבלף. פשוט חיפשתי סיבה וזו הייתה סיבה טובה", ציינה. "ידעתי שהגעתי לעבודה כל יום כשחוויתי אובדן אדיר, אז ברור שאני הולך להופיע לעבודה בכל יום בכל נסיבות. לא יכולה להיות נסיבות קיצוניות מזו".

"הפרט הקטן והקטן שלעולם לא היה מתגשם, זה היה הדחף, זה היה הזרז שפשוט אמר, 'בום'. לא חוזרת'", הוסיפה.

@bethennyfrankel הנה הסיבה שעזבתי את RHONY…#עסקיאישי #רוני #בתניפרנקל #בראבו #בית אמיתי #עקרת בית אמיתית #ייעוץ עסקי #סיפורי עסקים #businesstiktok #rhonyc ♬ סאונד מקורי – בת'ני פרנקל

עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק כרגע מנוסח מחדש לעונה 14 כאשר חברי OG בתוכנית מורכבים לסדרה חדשה לגמרי.

קישור מקור