קודי וג'נל בראון של נשות האחות נפרדות כ

ג'אנל בראון של נשות האחות על סיבות להתפצלות מקודי

אחות אחרת נושכת את האבק.

בקליפ טיזר חדש עבור TLC's נשות האחות הספיישל הקרוב, "נשות אחיות: אחת על אחת", הפטריארך המשפחתי קודי חום ניתן לראות מכריז על פרידתו מאשתו ג'אנל חוםשהיה אחד משלושת שותפיו שנותרו לאחר מכן כריסטין חום סיימו את האיחוד שלהם בשנה שעברה.

בקליפ, גם ג'אנל וגם קודי מאשרים את הידיעה. קודי אומר למארח, "כן, אנחנו נפרדים." ג'נל מוסיפה שהשניים נפרדו "במשך חודשים".

הצופים יזכרו שג'אנל וקודי נאבקים כבר זמן מה. נראה שג'אנל תהתה אם האיחוד הפוליאמורי עדיין פועל לכיוון הנוכחי שלה בחיים, שכן היא זכתה לעצמאות רבה יותר בשנה האחרונה.

"ב-18 החודשים האחרונים הבנתי שאני די טוב. אני עצמאי, ואני לא עומד כאן ויצעקו עליי. אני פשוט לא צריך את זה. אני לא ראוי לזה, ואני לא צריך את זה," אמרה ג'אנל.

ה"צעקות" והלעג עשו את שלהם מג'אנל, שמסרבת להיות "מוכה לכניעה".

"זה אותו טיעון ישן. אני לא צריך להכות אותי בכניעה, לגרום לי לקאוטו. אני פשוט לא. אני פשוט לא צריכה את זה", אמרה לאחר שקודי האשים אותה בכך שאינה מקיימת את "הכללים הנוקשים" של המשפחה.

בהצצה, נראה כי כריסטין מסכימה עם ג'אנל, ואומרת, "עבור ג'אנל, אני חושבת שהיא מתוסכלת והיא כל כך פגועה והגבר ההוא שהיא הייתה נשואה לו שונה לגמרי, והיא שונה [now] גַם."

"מעולם לא חשבתי שאי פעם אהיה במקום שבו אטיל ספק במערכת היחסים שלי, אבל בשנים האחרונות התחלתי לתהות אם אנחנו מתאימים יותר", אמרה ג'אנל בפרק ששודר בתחילת דצמבר. "אולי זה לא עובד לי יותר. אני לא יודע."

מאז הפיצול, לקודי לכאורה אין תוכניות לפיוס, ובמהלך הספיישל הוא אומר שג'אנל "הבהירה לי די ברור שהיא נהנית מהחיים בלעדיי".

מה שכן נראה שעובד עבור ג'אנל הוא יעדי הכושר החדשים שלה לשנת 2023. ב-12 בדצמבר היא פרסמה באינסטגרם שעכשיו זה הזמן שלה "לשים [her] בריאות קודם כל", והיא הכריזה ש"2023 היא השנה שלי!"

בכיתוב הפוסט, ג'אנל ציינה, "באיזה שלב אתה מחליט שהגיע הזמן לשים את הבריאות שלך במקום הראשון? כי זה היה מחליף משחק. אני בא בשבילך 2023."

היא הוסיפה, "אני מוכנה בשבילך 2023!" והיא גם אמרה, "מסע הבריאות הזה שהייתי בו היה מדהים. התוצאות לא היו בין לילה ואני בסדר עם זה. הכל עניין של איטי ויציב שמנצח במירוץ. 2023 היא השנה שלי!"קישור מקור