גארי קינג מגן על אשלי מרטי על רקע האשמות תקיפה

בפרק האחרון של יאכטת מפרש מתחת לסיפון, אשלי מרטי מחובר עם שיכור גארי קינג. בסצנה מאוחרת יותר, גארי שיתף שהוא לא זוכר את זה וביקש בצחוק מאשלי לוודא שהוא צלול בפעם הבאה.

עם זאת, צופים רבים לא צחקו. חלקם אף פנו לטוויטר והצהירו שהיא תקפה אותו מינית.

על מתחת לפני השטח פודקאסט, דרך Showbiz CheatSheetגארי ו דייזי קליהר הביע דאגה לתבשיל השלישי.

"כל מה שאני יכול לומר, אני מניח, הוא שזו לא הייתה הפעם הראשונה שהתחברנו", שיתף גארי. "הייתי רוצה שלא הייתי כל כך שיכור, אבל אני חושב שאנשים עושים מזה עסקה גדולה יותר ממה שהיה".

גארי אמר שהוא קיבל הודעות ממעריצים שדאגו לו – בעוד שאשלי קיבלה הודעות שנאה.

"תודה לכולם על האכפתיות. אני כן מעריך את זה. אבל זה יצא קצת מפרופורציות", אמר.

הכוכבת שלו דייזי הוסיפה, "על ידי אנשים שחושבים שהם עומדים בשבילך… הם למעשה פוגעים באדם צעיר מאוד ופגיע."

אחרי שהפרק ירד, דייזי וגארי הגיעו לאשלי.

"באמת שלא צפיתי בפרק לפני ששלחתי לה הודעות," אמר גארי. "רק קיבלתי הודעות והערות על הכל. אז חשבתי שמשהו היה קורה. שלחתי הודעה לאשלי ואמרתי, 'לא צפיתי בפרק, אבל בגלל ההודעות שאני מקבל, אני יכול רק לדמיין את ההודעות שאתה מקבל. אז אני ממש מצטער על זה. אל תיקח שום דבר אישי ואל תקשיב לאנשים האלה'”.

"והיא ענתה ואמרה, 'אני לא מקשיבה לטרולים האלה בכל מקרה'… זה נראה כאילו היא אדם חזק וזה לא משפיע עליה וזה טוב כי אתה יכול לדמיין שאתה מקבל הודעות ופשוט מקלקל אותך כל הזמן כאשר אתה לא מרגיש טוב עם זה."

גארי הציע שהוא לא בפנים רגיל קשר עם אשלי או טום פירסון (הידית ששכבה עם אשלי בפרק קודם).

בן 32 הסביר, "שניהם, כמו בפרקים הראשונים, הם התלוננו על הגיל. הגיל הזה הוא רק מספר ואתה כל כך ילדותי בלה בלה בלה בלה בלה וכו' וכו'. אבל אז בלילה הראשון, טום התנהג כמו ילד בן 12 שמתעצבן כל כך, שהוא הקיא בתא של הקפטן… ו אשלי, כמו ילדה בת 11 שרואה את הבחור הראשון שהיא רצתה לנשק ואז פשוט… לתקוף."

בפודקאסט, גארי נשאל אם אשלי בֶּאֱמֶת רצתה לרדוף אחריו או אם היא השתמשה בזה כדי לקבל יותר זמן מסך. "טוב, אני חושב שהדרכים שלה לנסות לפתות גבר לא היו טובות במיוחד," הוא ענה. "אני חושב שמה שהיא רוצה, היא תקבל. אני חושב שהיא הייתה ילדה מפונקת כמעט כל חייה. אז תמיד יש לה מה [she] מבוקש."

"וזה קצת מתכווץ," הוא המשיך. "היא אמרה לי ולטום… 'גארי, כל מה שרציתי לעשות זה להתחבר אליך'. ברור שהם לא הראו את זה אבל כן, זה היה קצת מצמרר. היא קצת מיואשת."

קרדיט תמונות: לורן באסט/בראבו

קישור מקור