ג'ולי וטוד כריסלי "הרוסים" בגלל הכלא, למכור בית

קרדיט: קרטיס הילבון / AFF-USA.COM / MEGA

החיים של משפחת כריסלי עומדים להחמיר.

כריסלי יודעת הכי טוב כוכבים טוד כריסלי ואישה ג'ולי כריסלי עדיין לא מאמינים בעונשי המאסר שנגזרו עליהם בעקבות חבר מושבעים שמצא את זוג הריאליטי בטלוויזיה אשמים בהעלמת מס והונאה בבנקים ב-21 בנובמבר. טוד קיבל 12 שנים וג'ולי קיבלה שבע שנים. בני הזוג גם ייאלצו לרצות 16 חודשי מאסר על תנאי.

עם זאת, ג'ולי לא באמת חשבה שהיא באמת תצטרך לרצות זמן בכלא הפדרלי. היא חשבה שתוכל לרצות את עונשה במעצר בית, והתעקשה שנכדתה, קלואיהיה אובדני ונזקק לה מאוד.

אומרים שהמשפחה "הרוסה", וג'ולי "מועסת" על כך שהיא צריכה לשרת שנים מאחורי סורג ובריח.

"היא לא חשבה שהיא תצטרך לשרת ושהיא תוכל לשרת זמן מהבית", אמר מקורב. Us Weekly לאחר ששופט דחה את בקשתה של ג'ולי ל"כליאה בבית" עד שקלואי הגיעה לגיל מבוגר.

המקור הוסיף כי בני הזוג כריסלי מאמינים ש"עושים להם דוגמה" מכיוון שהם "אנשי ציבור".

"הכל רק תירוצים להתנהגות שלהם במקום לקבל אותה", טען המקורב.

טוד וג'ולי, כצפוי, ערערו על גזר דינם על רקע דיווחים שתוכניות הריאליטי המצליחות והרווחיות של המשפחה בוטלו.

עורך הדין שלהם פרסם הצהרה כי טוד וג'ולי לא מתייחסים בקלות לעונשיהם ומוכנים להילחם בהם.

"אתמול היה יום קשה עבור משפחת כריסלי. אבל טוד וג'ולי הם אנשים מאמינים, והאמונה הזו נותנת להם כוח כשהם מערערים על הרשעותיהם", אמר לנו עורך הדין של המשפחה. "המשפט שלהם היה פגום בטעויות חמורות וחוזרות, כולל הממשלה שיקרה למושבעים לגבי המסים ששילמו בני הזוג. בהתבסס על הנושאים הללו, אנו אופטימיים לגבי הדרך קדימה".

בנוסף לעונשי מאסר ממושכים, טוד וג'ולי חויבו לשלם פיצויים בסכום של 17.2 מיליון דולר על ידי השופטת אלינור רוס של בית המשפט המחוזי בארה"ב באטלנטה.

לפי מקורות ב הניו יורק פוסטבני הזוג יצטרכו לוותר על שתי האחוזות המפוארות שלהם בנאשוויל, ששוות כ-9 מיליון דולר ביחד, כדי להחזיר את הכסף.

טוד וג'ולי רכשו את ביתם הראשון בנאשוויל, אחוזה בשטח של 5,200 רגל רבוע בל מיד, ב-2016 תמורת 1.6 מיליון דולר. כעת הוא שווה 2.88 מיליון דולר.

הבית השני והגדול בהרבה נרכש שלוש שנים מאוחר יותר תמורת 3.37 מיליון דולר. ממוקם בשכונת ברנטווד, הבית המאסיבי נועד להיות נכס שהמשפחה תכננה להפוך. עם זאת, ללא הצעות, בני הזוג הורידו את הבית מהשוק בשנת 2020, וכעת הוא שווה 5.97 מיליון דולר.

"הם יצטרכו לוותר על הרבה דברים, כולל הבתים שלהם, למרבה הצער. הם לא יוכלו להרשות זאת לעצמם", אמר המקורב לרשת. "אבל הדאגה העיקרית שלהם עכשיו היא הילדים שלהם, במיוחד הילד הצעיר שלהם".

כפי שדיווחנו בעבר, הילד הצעיר ביותר, בן 16 גרייסון כריסלי, מתקשה לקבל את הנורמלי החדש של המשפחה. לרוע המזל, זה רק מחמיר עבור גרייסון כאשר הוא התרסק והרס את המשאית שלו, וכתוצאה מכך לפציעה חמורה ולאשפוז מוקדם יותר החודש.

מוקדם יותר השבוע, סוואנה כריסלי גילתה כי היא תזכה למשמורת הן על גרייסון והן על קלואי בהיעדר הוריה.

"[I’m] מנסה לנווט איך אתה מלמד שני ילדים צעירים שעדיין לא מפותחים לגמרי ו… לגרום להם להבין את הנסיבות", אמרה סוואנה למאזינים עליה לא נעול פודקאסט. "זה דבר ממש ממש קשה."

קישור מקור