ג'ולי וטוד כריסלי עומדים בפני קרב משמורת על קלואי

המאבק על קלואי כריסלי פועל.

בתפנית האחרונה של אירועים, אנג'לה ג'ונסוןאמה של קלואי, נשבעה להחזיר את המשמורת על הילד בן ה-10, שאיתו היא חולקת טוד ו ג'ולי כריסליהבן של, קייל כריסלי.

לקייל ואנג'לה היה קלואי ב-2012 ושניהם קיבלו משמורת משותפת על קלואי – זאת עד שקייל איבד את המשמורת על בתו במהלך המאבק שלו בהתמכרות לסמים ב-2016, והמשמורת הועברה לטוד וג'ולי.

באותה שנה, אנג'לה נעצרה על הגשת בקשה במרמה לסיוע של Medicaid, והיא גם איבדה את המשמורת על קלואי, והותירה את משפחת כרסלי עם משמורת בלעדית.

כעת, אנג'לה אומרת שהיא מוכנה להילחם בחזרה, ובשל העובדה שטוד וג'ולי נמצאו אשמים בהעלמת מס והונאת בנק, שמגיעה יחד עם 19 שנות מאסר ביחד, אולי יש לה סיכוי.

בסרטון דרך TMZאנג'לה אומרת שלמרות שעדיין לא הגישה "ניירת משפטית", היא נמצאת בתהליך "להגיש מסמכים משפטיים" כדי "להחזיר את קלואי הביתה".

אנג'לה טוענת שהיא מנסה להחזיר את קלואי כבר שנים, אבל בעיות שיפוט ו"מיקום" שנבעו מהמעבר של משפחת כרסלי מג'ורג'יה לטנסי גרמו לעיכוב בתהליך. אנג'לה מתגוררת כיום בדרום קרולינה.

"במסגרת הזמן הזו שקלואי נעלמה, דיברתי עם עורכי דין, וניסינו להבין באיזו דרך ללכת כדי להחזיר את קלואי הביתה", אמרה אנג'לה בסרטון. "אבל יחד עם זאת, זה כאילו שהיינו בעמידה כי אנחנו מנסים להבין איפה בעצם נגיע לבית המשפט. כי הם חיים בשתיים או שלוש מדינות שונות".

לאחר שנגזרו הרשעותיהם ועונשי המאסר של טוד וג'ולי, דווח כי "אחות" סוואנה כריסלי תינתן משמורת על קלואי בהיעדר הוריה. זו החלטה שאנג'לה בבירור לא מסכימה איתה.

בסרטון אחר, אנג'לה מתחננת בדמעות שקלואי תוחזר אליה ומאשימה את כריסלי יודעת הכי טוב משפחה של העמדת פנים שהיא לא קיימת.

"היא [Chloe] מגיע להיות בבית. התאפקתי כל כך הרבה זמן," אמרה אנג'לה בין היבבות. "[I’m] מנסים לעשות את זה בסבלנות, ואני חושב שזה לא מתאים להם [the Chrisleys] להעמיד פנים שאני לא קיים ולהגיד, 'אה, אנחנו פשוט נותנים לסוואנה להשיג אותה'".

"מבחינת סוואנה עם קלואי, אני לא חושבת שזה נכון," המשיכה אנג'לה. "כי בסופו של יום, אני האמא הביולוגית שלה. גזרו אותי מהחיים שלה. לא התרחקתי ממנה. דחקו אותי מהחיים שלה והם [the Chrisleys] רצו שאשכח מקלואי והם רצו שקלואי תשכח ממני".

אנג'לה גם מכחישה כל עבירה ומאשרת את חפותה במעצרה ב-2016.

"יש לי אפילו הוכחה שלא ביצעתי הונאה של מדיקייד, ומעולם לא טענתי את קלואי כשלא יכולתי לתבוע את קלואי", אמרה.

בני הזוג כרסלי עדיין לא הגיבו לטענותיה של אנג'לה או לניסיונותיה להחזיר את המשמורת על קלואי.

קישור מקור