ג'ון יאנסן של RHOC על למה הוא נפרד משנון בידור

קרדיט: טוד וויליאמסון/בראבו

שאנון בידור מתכוננת להיכנס לחופשת בריאות לאחר שנותרה "הרוסה" מהפרידה האחרונה שלה ג'ון יאנסן.

בזמן שגם היא וגם ג'ון דנים בפרידה שלהם, שהתרחשה בסוף נובמבר, שבוע בלבד לאחר מכן עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' הפקה עטופת עונה 17, שאנון, 58, חשפה שהיא הייתה "עיוורת" לחלוטין כאשר החבר לשעבר שלה הודיע ​​לה שהוא "סיים" עם מערכת היחסים שלהם בת שלוש וחצי שנים.

"כל מה שאני יכול לעשות זה לחזור בראש שלי על מה שהוא אמר לי בזמן שצילמנו", אמרה שאנון אֲנָשִׁים ב-11 בינואר. "היינו במקום נהדר. אבל שבעה ימים לאחר מכן, כשהמצלמות היו מושבתות, זה היה סיפור אחר לגמרי. הוא אמר לי שהוא גמר עם הקשר. ולשמוע מה שהוא אמר לי אז היה הרסני לחלוטין".

"מעולם לא אהבתי אף אחד יותר בחיי," היא המשיכה. "קיוויתי שזה האיש שאיתו אני הולך לבלות את שארית חיי. רציתי שזה יסתדר. מעולם לא אהבתי מישהו כמו שאהבתי את ג'ון. אבל ברור שהוא לא הרגיש אותו הדבר".

בינתיים, לדברי ג'ון, 59, ההחלטה שלו להפסיק עם שאנון הייתה "סופר קשה" והגיעה לאחר שהבין שהם לא יגיעו למרחקים.

"כאב לי בגלל זה," הוא התעקש. "זה עצוב כי אני אוהב את שאנון מאוד. אהבתי אותה יותר מכל אישה בחיי. היא יחידה במינה; כל כך מצחיק ונדיב ומלא חיים והרפתקאות. יש לנו קשר שלא דומה לשום דבר שהיה לי אי פעם. ואני יודע שכל עוד אני חי, לא אפגוש עוד מישהו כמוה. אבל זה לא אומר שאנחנו מתאימים זה לזה לשארית חיינו”.

"זה לא הגיוני להיות ביחד אם אתה לא מאמין בזה", הוסיף.

לגבי למה הוא חיכה עד RHOC עונה 17 הסתיימה, ג'ון אמר שהוא לא רוצה להשפיל את שאנון במצלמה.

"הדבר האחרון שרציתי לעשות הוא לפגוע בשנון, אבל אני כן חושב שעשיתי את הדבר הנכון עבור שנינו", שיתף. "אנחנו שני אנשים שאוהבים אחד את השני מאוד, אבל אהבה זה לא תמיד מספיק. ולמרות שאני יודע שאנון רואה את זה כמו שאמרתי לה דברים שמעולם לא התכוונתי, אני מקווה שהיא תוכל לראות שאין כאן אדם רע. זה שני אנשים ממש טובים שלא הצליחו לגרום לזה לעבוד”.

בעקבות הפרידה שלהם, שאנון וג'ון הצטלבו בשני משחקים של אוניברסיטת דרום קליפורניה. שאנון "קיווה" שהם יוכלו "למצוא דרך קדימה". עם זאת, להיות אחד ליד השני "רק הקשה יותר" על שניהם, ומאז הם שמרו על מרחק.

"החגים היו מאוד מאוד קשים", היא התוודתה. "לא האמנתי שהוא לא כאן, ויהיו ימים שפשוט אבכה את עצמי לישון. אבל זו שנה חדשה, ואני מוכן להתחלה חדשה”.

לדברי שאנון, היא הולכת למפלט הבריאות והבריאות של דלת הזהב באסקונדידו, קליפורניה. היא גם ביקרה בנסיגה בשנת 2016 על רקע סערת היחסים עם בעלה לשעבר דוד בידור58, אב לשלוש בנותיה, סופי, 21, והתאומות סטלה ואדלין, 18 (הוא חולק גם את הבת אנה בת 23 חודשים עם אשתו לסלי בידור).

"היותי בדלת הזהב בפעם הראשונה נתנה לי בהירות ביחסים שלי ועזרה לי למצוא את הכוח להתקדם בנתיב של עצמאות. אין לי ספק שהחזרה תספק לי שוב את הפרספקטיבה והריפוי להתחיל את הפרק הבא ממקום של שלווה", הסבירה שאנון והוסיפה כי היא תחזור למתקן בהמשך החודש.

לסיום, ג'ון אמר שהוא חושב "העולם של שאנון" ורוצה "את הטוב ביותר עבורה".

"זה מגיע לה", אמר.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה.

קישור מקור