ג'ון שך מאשים את רנדל אמט באיים על משפחה

ג'ונתון שך קרא רנדל אמט בסדרה של פוסטים באינסטגרם.

לאחר שעבד עם הפקת הסרט ועם ארוסתו לשעבר, חוקי Vanderpump כוכב לאלה קנטבסרט לפני שנים, ג'ונתן לקח לסטורי שלו באינסטגרם, שם האשים את רנדל באיומים גם עליו וגם על משפחתו, כולל אשתו ג'ולי סולומון.

"בשנת 2016, התכוננתי להתחיל סרט בבולגריה וקיבלתי שיחת טלפון מאוחרת בלילה מרנדל אמט (פוטי)", כתב ג'ונתון, כפי שנחשף מצילום מסך ששותף על ידי בראבו וקוקטיילים עַל אינסטגרם. "הוא שאל אותי אם אשתי אכלה ארוחת ערב עם מישהו מתוכנית הריאליטי חוקי Vanderpump. אמרתי לו שכן, כאילו [four] לפני חודשים."

"הוא התחיל לאיים עלי ועל משפחתי", הוסיף.

ג'ונתון שך קורא לרנדל אמט על איימת המשפחה

ג'ונתון פירט את הדרמה שלו עם רנדל בסרטון אינסטגרם ששותף מאז יוטיוב.

כפי שהוא נזכר, הוא התחיל לריב עם רנדל לאחר שנודע לרנדל שאשתו יצאה לארוחת ערב עם כללי משאבה חבר צוות והזכיר את מערכת היחסים בין לאלה ורנדל, שהיה נשוי לאישה לשעבר אמביר צ'ילדרס בזמן.

"היה משהו שקרה בין רנדל אמט, שהיה המפיק, לבין לאלה. אז אשתי הלכה לאן שהיא הייתה, היא הייתה בהוליווד בארוחת ערב, והיא פנתה לאלה חוקי Vanderpump כיכב שותף ואמר, 'בעלי, הוא עושה סרט עם לאלה במיסיסיפי'. והיא כאילו, 'מה באמת?' אשתי לא חשבה על זה כלום, לא חשבה שיש משהו גדול שקורה. וככה זה התחיל", הסביר ג'ונתון.

ואז, ארבעה חודשים לאחר מכן, הוא קיבל טלפון מרנדל.

"קיבלתי שיחת אימה מרנדל, צורח, צועק, מאיים עליי שיש לו 36 מיליון דולר", שיתף ג'ונתון. "אני לא יודע על מה הוא כעס כל כך אבל אני חושב שהוא עבר גירושים והוא לא רצה שאשתו תדע שהוא בוגד בה. אבל העולם [knew]."

ג'ונתון המשיך וחשף שרנדל התקשר מאוחר יותר לג'ולי.

"הוא התקשר לאשתי. הוא היה מאוד רקוב. אני לא יודע למה הוא נאלץ לאתר אותה אבל היא, זה לא היה הוגן כלפיה, זה לא היה מאוד אדיב כלפיה. זה היה שגוי. היא לא עשתה שום דבר רע", הוא קבע.

כפי ש כללי משאבה המעריצים יודעים היטב, רנדל וללה התחילו את מערכת היחסים שלהם כשהיה עדיין נשוי לאמביר, אם שני ילדיו הגדולים, וכעת הם שותפים להורות לילד משלהם, בתם בת השנה אושן, לאחר פיצול באוקטובר 2021 זה נבע מהרמאות לכאורה שלו.קישור מקור