גורגאס מוצדקים בדילוג על חתונה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

מרגרט ג'וזפס התייחסו מליסה גורגההריב המתמשך עם תרזה ג'ודיצה תוך כדי קידום העונה החדשה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי ביום חמישי.

חודשים אחרי שהגורגאס דילגו לשמצה על החתונה של תרזה לואיס רולסמרגרט התעקשה שבני הזוג היו "מוצדקים" בהחלטתם כשהיא הביטה לאחור על משהו שעשתה תרזה במצלמה ש"מאוד פוגע" בהם וטרקה ג'ניפר איידין על היותה צבועה גמורה על תפקידה בדרמה.

"אני יודעת מה קרה בסיום העונה ואני חושבת שזה מאוד מצער", אמרה מרגרט E! חֲדָשׁוֹת ב-2 בפברואר. "אני יודע למה מליסה וג'ו היו מאוד נסערים ואני חושב שזה היה הרסני. זה מאוד עצוב כשזה קורה עם משפחות ואני חושב שמליסה וג'ו מוצדקות, למען האמת, שלא הלכו לחתונה".

"אני חושבת שכולם יראו למה," היא הסבירה. "אני חושב שזה הגיוני וזה עצוב."

אמנם מרגרט לא הצליחה לקלקל את העלילה של הגורגאס עם תרזה, אבל היא אישרה שג'ניפר העלתה שמועות על רמאות נגד מליסה בתוכנית – למרות הביקורת שלה על החלטתה של מרגרט לחשוף ביל איידיןהרומן של העונה ה-12.

"אני חושב שזה מראה על רמת הצביעות שלה שאמרתי משהו שהוא באמת נכון, ואם היא הייתה כל כך הרוסה, זה פגע בילדים שלה, ואז בעונה שלאחר מכן היא מעלה משהו שהוא לא מבוסס אפילו על שום דבר תקף. היא לא חושבת על הילדים של אף אחד מלבד הילדים שלה. אני חושבת שזה מגעיל ומדבר על הרבה ממי שהיא", אמרה מרגרט.

למרות שמקורות טענו שתרזה היא ש"דחפה" שהשמועה תצא לאור, מרגרט אמרה שהיא לא מאמינה שתרזה הפיצה טענות שווא במצלמה לפני שהתייחסה לפיוס בעונה 13 שלה עם חבר השחקנים הוותיק.

"[We] הסתדרו די טוב במהלך העונה", ציינה מרגרט. "הייתי בהלם כי אחרי שעזבתי את המפגש אמרתי שאין באמת תקווה בשבילנו, שאוכל להיות לבבי כלפיה. חשבתי שהיחסים בינינו באמת נותקו לתמיד".

לדברי מרגרט, היא הייתה המומה כשתרזה הזמינה אותה לביתה לארוחת צהריים בתחילת עונה 13.

"היא רצתה להיפגש איתי ולהתאפר. [But] רציתי לוודא שזה כן. אמרתי שזה יהיו צעדים קטנים והיא הבטיחה לי שזה כן", נזכרה מרגרט. "חשבתי שיש לנו לב טוב ללב, אבל כרגע אני לא חושב שזה כל כך טוב".

"אני חושבת שהיא מתנודדת בקלות ואני לא כזו," הוסיפה מרגרט, ורמזה שהיא וטרזה כבר לא במקום טוב.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.

קישור מקור