בנו של RHOC אלום לורי פיטרסון, ג'וש ורינג נידון לשנתיים מאסר בגין אישומים בסמים

ג'וש וורינג נידון לשנתיים מאסר בגין אישומים בסמים

ג'וש ורינגהבן של עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום לורי פיטרסון, על פי הדיווחים עומדת בפני מאסר שוב. בשנת 2021, הכוכב יישב תביעה על סך 595,000 דולר, שנוגע לטענותיו ששריפים הקליטו באופן לא חוקי את שיחות הטלפון החסויות שלו והעמידו אותו למתקפה בעודו במעצר.

באותו זמן, על פי הדיווחים, ג'וש עמד בפני עד 65 שנות מאסר ונזקף לזכותו על חשיפת שערוריית המשטרה. לאחר חשיפת השחיתות לכאורה, ג'וש קיבל זמן ריצה להמתנה למשפט.

עם זאת, ביום שני, 19 בספטמבר, ג'וש הודה באשמת סמים. לפי פוקס 11 לוס אנג'לסהשותף לשעבר לצוות קיבל אז עונש מאסר של שנתיים.

ההודאה באשמה של ג'וש כללה "סעיף פשע של החזקת חומר נשלט בכוונה למכור, סעיף אחד של החזקת אקדח הלם עם הרשעה מוקדמת, שלוש סעיפים של החזקת חומר מבוקר וסעיף אחד של החזקת חומר נשלט. חומר ללא מרשם, הכל עבירות", דיווח הרשת.

הצעיר בן ה-33 קיבל זיכוי עבור 106 הימים שבהם שירת במעצר.

קארי בראוןדובר משרד השריף של OC, טוען שג'וש החזיק מתאמפטמין ופנטניל.

הצירים טענו כי הם נתקלו בג'וש ב-6 בינואר יושב עם אישה ברכב במגרש חניה בסן חואן קפיסטרנו. מכיוון שג'וש עדיין היה על תנאי, הרשויות ערכו בו חיפוש וגילו לכאורה מספר רב של שקיות של פנטניל.

בינואר, ג'וש הודה באשמה בהחזקת חומר מבוקר, והוא נידון למאסר של 90 יום. עם עסקת הטיעון, בוטלו סעיפי עבירות של החזקת אביזרי סמים והצגה כוזבת בפני הרשויות – וכך גם סעיפי החזקת חומרים מבוקרת ושינוי סימון של חיקוי נשק חם או מכשיר, שהיו מתיק אחר.

במקור, ג'וש הואשם בניסיון רצח בגין הירי ב-2016 דניאל לופז בקוסטה מסה. על פי הדיווחים שני בני אדם נמלטו מפציעות במהלך הנסיעה.

קישור מקור