ג'ו ג'ודיס מגיב לפוסט המפוקפק של תרזה על מליסה

קרדיט: NANCY RIVERA/ROGER WONG/INSTARimages

תרזה ג'ודיצה עלתה לדף האינסטגרם שלה ביום רביעי כדי לשבח את גיסתה החדשה, ד"ר ורוניקה רולסביום ההולדת שלה, והיא משכה במהירות את תשומת ליבו של בעלה לשעבר, ג'ו ג'ודיצהשפלרטט עם מייסד Forgivity בעבר.

לאחר עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכבת לכאורה האפילה על גיסתה המנוכרת, מליסה גורגהאשתו של אחיה היחיד, ג'ו גורגהבאומרו כי ורוניקה היא האחות שהיא "תמיד חלמה עליה", הגיב ג'ו בהערה מפוקפקת, וסימן לריב המשפחתי המתמשך ביניהם, שאותו הוא מחק מאז.

"יום הולדת שמח לאחות שתמיד חלמתי עליה. ורוניקה יש לך את הנשמה הכי יפה ומופלאה שנתקלתי בה. ורוניקה כשאתה נכנס לחדר זה כאילו נכנסה אלילה פנימה. את יפה ואשה חזקה כל כך מיוחדת. אני אוהבת אותך מעבר למילים, תודה שהיית כל כך מדהים עבורי", כתבה תרזה בכתובית של תמונה ב-25 בינואר שלה ושל ורוניקה.

ומיד לאחר מכן, ג'ו כתב בסרקזם, "חשבתי שאתה אוהב את מליסה."

בצילום מסך ששותף על ידי הערות מאת בראבו עַל אינסטגרםההערה המפוקפקת של ג'ו נראתה לפני שהיא נמחקה בסופו של דבר והוחלפה באחרת.

RHONJ Joe Giudice גוון מליסה ב- Terresa Giudice תגובה לתמונה

בתגובה החדשה של ג'ו, האקס שגורש-RHONJ הכוכב כתב, "יפה", והוא נפגש במהירות עם מעריצים שקראו לו לפוסט ולמחיקה שלו על מליסה והדרמה שלה עם תרזה.

"חחח אולי מחקת את התגובה המקורית שלך אבל [Comments by Bravo] כבר צילמתי מסך!" אדם אחד ציין.

"התגובה המקורית שלך הייתה טובה יותר!" כתב אחר, והוסיף גם אימוג'י צוחק תוך בכי.

RHONJ Joe Giudice משתף תגובה חדשה לאחר אזכור מליסה דרמה

לאחר מספר RHONJ המעריצים שמו לב להערה המקורית של ג'ו, הם שקלו עם הודעות על הערות מאת בראבוהפוסט של.

"ג'וסי ג'ו נכנס עם האסיסט!" אדם אחד הכריז.

"תמיד מסתבכת בדרמה נשית", התלוננה אחרת.

"אני ממש יכול לשמוע אותו אומר את זה בחיוך הקטן שלו ובצחקוק", כתב שלישי.

בעוד העונה הקרובה של RHONJ צפויה לשפוך אור על הדרמה האחרונה של תרזה, כולל הסיבה של בני הזוג גורגאס שלא הגיעו אליה ו לואיס רולסבחתונה, תרזה דיברה על הריב ביניהם לעתים קרובות בפודקאסט שלה, ולאחרונה הטיחה את הזוג כ"רעיל".

"אני תמיד עוסק במשפחה. אבל כשהמשפחה רעילה ומנסה לפגוע בך, זה הזמן שאתה צריך להתרחק, וזה מה שאני עושה עכשיו", אמרה תרזה בפרק האחרון של Namaste B$tches. "לקחו אותי כטיפש. נגררתי דרך הבוץ. המשפחה שלי אכן הגיעה לתוכנית ובגדה בי. זו הייתה בגידה אולטימטיבית. אם זה לא היה כל כך כואב לי, כל כך כואב בלבי, לא הייתי אומר את זה כל הזמן".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 תעלה לראשונה ביום שלישי, 7 בפברואר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור