ג'ו ג'ודיס של RHONJ גויל את התמונה ללא חולצה של לואיס רולאס

ג'ו ג'ודיצה שיתף כמה תגובות לתמונה ללא חולצה של אשתו לשעבר, תרזה ג'ודיצהפורסם של הארוס שלה, לואיס רולסבאינסטגרם בשבוע שעבר.

כאשר בן זוגו לשעבר מתקרב לתאריך חתונתה ב-6 באוגוסט, הראשון עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר השחקנים מפנה ראשים עם כמה הצהרות על תמונה של לואיס עומד בתנוחת יוגה לאחר שתרזה, אם ארבע בנותיו, ג'יה, 21, גבריאלה, 17, מילניה, 16 ואודריאנה, 12, הפנתה אליו בתור "אהבת אמת" שלה.

"נמסטה אתה האהבה האמיתית שלי", כתבה תרזה את התמונה ב-1 ביולי, שבה ראתה את לואיס עומד מול מה שנראה כמו עמוד חשפניות עם ידיו בתנוחת תפילה ורגל שמאל על ברכו הימנית.

לאחר שיתוף התמונה בשבוע שעבר, תרזה קיבלה לראשונה תגובה מג'ו ששאלה, "מה אתה עושה?" ההערה כללה גם אימוג'י עם אגודל. ואז, מספר ימים לאחר מכן, ג'ו שוב חקר את לואיס על מה שהוא עושה בתנוחה הזו – ואולי עם המוט הזה.

"מה לעזאזל אתה עושה?" הוא כתב.

RHONJ Joe Giudice מגיב לתמונה ללא חולצה של לואיס רולס

כפי ש RHONJ המעריצים אולי ראו בחודשים האחרונים, ג'ו המשיך לעקוב אחר תרזה באינסטגרם למרות הגירושים שלהם, והוא נראה לעתים קרובות בקטע התגובות של הפוסט שלה.

לאחרונה, ג'ו נתפס מכה באחותו של לואיס, ד"ר ורוניקה רולסלאחר שתרזה פרסמה תמונה עם אחותה הנוספת של לואיס, ג'ניפר רולסבאינסטגרם.

"תודה לאחיותיי היפות והמאוהבות שתמיד נתנו לי סיבה לחייך", כתבה תרזה בכותרת התמונה.

"האם הגבוה נשוי?" ענה ג'ו.

שבועות לאחר מכן, במהלך ראיון עם עמוד שישי, תרזה הודתה שהיא משועשעת מההערה של ג'ו.

"אני חושב שזה מצחיק. זה מדהים", אמרה לאאוטלט בתחילת החודש.

אבל למרות שטרזה אישרה שוורוניקה תהיה "בקרוב בשוק", היא אמרה שלעולם לא תלך על ג'ו.

"היא גבוהה מדי בשבילו," היא הסבירה. "היא לעולם לא תלך עליו. הוא אוהב נשים גבוהות. כשנעלתי נעלי עקב, אני חושב שהוא היה גבוה ממני בסנטימטר, אבל הוא יצא עם נשים גבוהות ממנו, אז הוא כן אוהב את זה, אבל אני לא חושב שורוניקה תאהב את זה".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להופיע בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור