ג'ו גורגה ב"התנגשות" עם לואיס, תרזה מושחתת

הדרמה בין מפורסמים עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי צמד האחים והאחיות, תרזה ג'ודיצה ו ג'ו גורגה, לא מראה סימני עצירה בזמן הקרוב לאחר שנים של דם רע כאשר לוחם חדש נכנס לזירה.

רק חודשים אחרי RHONJהמפגש הנפיץ של עונה 12 שודר בו תרזה כינתה את ג'ו "ילד כלבה" והוא תייג אותה כנחש ברשתות החברתיות, לפי הדיווחים הדברים הלכו מרע להחמרה וזה כבר לא רק בין תרזה לג'ו. רק לפני שבועות, כך נראה לואיס רולס קיבל חסד עם ג'ו ושאר בני המשפחה. חבל שזה כנראה לא החזיק מעמד.

על פי דיווחים בחדשות, ג'ו ולואיס הסתכסכו מה שהוביל את ג'ו לסרב להשתתף במסיבת חנוכת הבית האחרונה של תרזה לאחר "מריבה לוהטת" בזמן הצילומים לעונה 13.

האחיינית של ג'ו, גיה ג'ודיצה, פרסם כמה תמונות מהמפגש.

לְכָל השמשחשבון אינסטגרם שעובר חדשות עקרות בית אמיתיות נשפך, "לפי הדיווחים, ג'ו נקלע למריבה סוערת עם ארוסה של תרזה, לואי רולס, באירוע לילה של ילד לאחרונה! הדרמה התחזקה עד כדי כך שג'ו סירב להשתתף".

לא ניתנו פרטים ספציפיים על מה בדיוק היה הזרז להתנגשות מכיוון שאף אחד מהצדדים לא דיבר בפומבי על הקרע.

שלושתם, תרזה, ג'ו, ועכשיו לואיס כבר לא מסתדרים והמעריצים נוהרים לעזרתו של ג'ו כדי להראות תמיכה מכיוון שרבים קוראים לטרזה על כך שלא קיבלה את אחיה בגב לאורך השנים, מהדהדים את רגשותיו של ג'ו לפני זמן קצר, " תהיה אחות מדי פעם".

מעריץ אחד כתב שהם מרגישים "עצובים" עבור ג'ו מכיוון ש"לא יכול להיות קל להקשיב לאחותך היחידה שמשפילה אותך ומבזה אותך בטלוויזיה הלאומית".

אחר אמר לג'ו "לרוץ אל תתרחק" מהרעילות הנוכחית באומרו, "אתם צריכים הפסקה. תן לה לחיות בבועת האהבה שלה ולך בבך”.

חסיד שלישי אמר "לנתק קשרים" יחד עם תרזה.

בעוד שרביעי אמר, "זה בערך השביתה השביעית עכשיו עבור אחותך! היא ממשיכה להתייחס אליך ולמליסה כמו זבל, די".

אחרי העונה הקודמת השנה, מעריצים רבים קראו להתנהגות הבעייתית של תרזה לא רק כלפי אחיה, אלא גם כלפי "חבריה". רבים אף קראו להורדה בדרגה.

עונה 13 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי כרגע בצילומים, עדיין לא נקבע תאריך בכורה.קישור מקור