ג'ו גורגה של RHONJ מודה כי בדל השושבינה של תרזה הוא חבטות בפרצוף כפי שמליסה מסכימה, בנוסף הם דנים בהערה של תרזה על כך שהם מצטרפים למופע

ג'ו גורגה פוגע ב-Bidesmaid Snub של תרזה, מזכיר את הכספים

ג'ו גורגה מאמין תרזה ג'ודיצהההחלטה של ​​לעזוב מליסה גורגה מתוך מסיבת הכלה שלה היה מעשה של חוסר כבוד כלפיו.

בזמן שהופיע בפודקאסט של אשתו ביום חמישי, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות השחקנים הודה שחשה מכות בפרצוף על ידי אחותו לפני שהזכיר לה את התמיכה הכספית שנתן למשפחתה במהלך תקופת המאסר של 11 חודשי המאסר שלה לפני שנים, כאשר מליסה הודתה שהיא מרגישה רע לגבי הדרך שבה הוא מטופל מאחותו.

"לא משנה אם היא אהבה את אשתי או שהיא לא אהבה את אשתי, היא בעצם מכה לי בפרצוף והיא לא נותנת לי כבוד והיא מקשה עליי", אמר ג'ו ב מליסה גורגה בתצוגה ב-5 במאי. "זה בעצם, 'לא אכפת לי מאחי' כי אם זה הייתי אני מתחתן, והיא הייתה עם [Luis Ruelas]גם אם לא הייתי אוהב את לואיס, הייתי מכניס את לואיס לחתונה”.

לדברי ג'ו, הוא לא ירצה ליצור דרמה עם סבבה והיה רוצה להיות מאושר וקרוב למשפחתו.

"אני רוצה את אחותי שם ואני רוצה שיהיה שליו אז אני אשמח את אחותי על ידי הכנסת לואיס. אז בכך שהיא עושה את זה, זה היה נורא. זה פשוט החזיר אותנו מיד", הודה.

ומליסה הסכימה.

למרות שהיא אמרה שהיא לא כועסת על תרזה, ושגם ג'ו לא צריך להיות, היא אמרה שזה החזיר אותם בגלל שטרזה כללה כל כך הרבה ממשפחתו של לואיס.

"אם אתה מתכוון להכניס את האחיות של לואיס ואת הבעלים של אחותו אני חושב שזה מחזיר את כולנו אחורה כי זה כמעט כאילו, זה מעליב [Joe]כמו, 'היי ג'ו, אני אוהב אותך. אתה קרוב המשפחה היחיד שלי אבל אני לא מתכוון להכניס את אשתך לחתונה שלי'".

בנוסף לדיון בנושא זה ב- RHONJ מפגש מחודש, מליסה וג'ו גם רבו עם תרזה על הדרך שבה הם הצטרפו לצוות – בפעם המי יודע כמה.

במבט לאחור, מליסה אמרה שהיא לא יכולה לדמיין שאף אחת מאחיותיה שלה כל כך כועסת עליה על שהצטרפה להופעה שהייתה בה.

"לא יכולתי לדמיין את אחותי לא שמחה שאני כאן או קוראת לי ב-tch," היא אמרה, וציינה שהיא מרגישה "רע" עבור ג'ו כי הוא מעולם לא חווה את הדינמיקה שיש לה עם המשפחה שלה.

"זה חבל כי אבא שלך עשה את זה עם אחותו וזה כאילו ההיסטוריה חוזרת על עצמה וזה עצוב מאוד", אמרה.

מליסה המשיכה וציינה שתרזה צריכה להיות אסירת תודה שהיא וג'ו הצליחו לשמור RHONJ הולכת כשהיא נכנסה לכלא.

"מתי [Teresa] יצא [of prison] הצלחנו ללהק את כל האנשים החדשים האלה. שמרנו על ליבת ההצגה. זה פשוט היה הופך לתוכנית שהייתה לה במשך שלושה פרקים, וזה היה [Teresa Checks In]איזה ג'ו ג'ודיצה עשה בעצמו."

ג'ו התערב ואמר למליסה, "את נחמדה מדי."

"מה דעתך על 'תודה?'" הוא שאל. "כי כשהיא הייתה בכלא, גם ג'ו לא עבד בכלל. אז לא הייתה להם הכנסה. אם לא היינו בהצגה, הילדים שלהם לא היו עדיין גרים בבית הזה ויש להם אוכל ויש להם כל מה שיש להם".

מליסה, בהרחבה נוספת, אמרה, "ג'ו היה צריך להרוויח כסף על התוכנית הזו והוא היה צריך מישהו לצלם איתו והנה אנחנו שקפצנו פנימה. הוא ביקש מאיתנו להקפיץ והיה עם מי לדבר איתו".

ג'ו המשיך ושאל איך הדברים היו מסתדרים אם היו אלה הוא ומליסה שהיו לוהקים ראשונים RHONJ.

"אתה יודע מה הייתי עושה? הייתי מביא את כל המשפחה שלי, המשפחה שלי, המשפחה שלך, כי בואו נעשה את ההצגה הזו נהדרת כמשפחה. בואו כולנו ננצל את המשפחה. לא, 'אני לא רוצה אותך בתוכנית'. תסתכל על הקרדשיאנס", הוא הזכיר כשמליסה ציינה שמשפחתה "לא כולם נוטים להיות בטלוויזיה".

לאחר מכן ג'ו נתן בראש לריב המתמשך שלו ושל תרזה על התפקידים שלו ושל מליסה בתוכנית, וציין שכשהיא שוב העלתה את הנושא במפגש המחודש, הוא מצא את עצמו תוהה מה הוא עושה בסדרה.

"12 שנים מאוחר יותר, פשוט ראיתי את השנאה הזו. יש לה כעס כזה ושנאה כלפינו ואני אומר, 'וואו, סיימתי. אני רוצה לצאת'", הוא הודה בהסתערות שלו.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי מפגש עונה 12 נמשך ביום שלישי, 10 במאי, בשעה 8/7c בבראבו.

קישור מקור