ג'ו גורגה של RHONJ 'טעון' ב-Luis Ruelas במהלך קטטה

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ג'ו גורגה ו לואיס רולס על פי הדיווחים היו מעורבים במריבה לא קטנה בין הצילומים בפרק הסיום של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13.

לפי דיווח חדש, ג'ו "האשים" את לואיס על רקע ויכוח שנבע מהאשמות נגד אשתו, מליסה גורגהשעל פי הדיווחים הואשם בבגידה במהלך ההפקה, ובסופו של דבר הוא נאלץ להיות "מופרד לחלוטין" מגיסו כעת.

"ג'ו הסתער על לואיס במהלך הצילומים לאחר שהמתחים המבעבעים הגיעו לקצה", אמר מקורב. השמש ב-8 באוגוסט. "לואיס היה מוטרד מזה [Joe’s wife] מליסה האשימה באופן לא הוגן את תרזה בהפצת שמועות על נישואיה. אבל תרזה ולואיס דיברו רק עם ג'ו על השמועות האלה מחוץ למצלמה כדי להגן עליהם".

ג'ו ולואיס "היו צריכים להיות מרוסנים לחלוטין על ידי האבטחה" במהלך הצילומים של הפרק, הוסיף מקור שני. "איכשהו פרצה קטטה פיזית, אבל האבטחה מנעה ממנה להסלים עוד יותר".

בעוד שהעניינים בין הזוגות נותרו מתוחים, כשג'ו ומליסה נעדרו באופן ניכר מהחתונה של תרזה ולואיס, הזוג הטרי ממקד את תשומת לבם לעתידם בזמן שהם מתכוננים לצאת לירח דבש רומנטי.

"[Luis] ולטרזה הייתה חתונה מהאגדות ועכשיו הם יוצאים לירח דבש מהאגדות", סיפר מקור המקורב לטרזה אֲנָשִׁים. "הם מצפים לבלות קצת זמן שקט ביחד ולחגוג אחד את השני כבעל ואישה".

ולמרות שירח הדבש של תרזה ולואיס לא יצולם לרגל השמועות המיוחדות שלה לחתונה של ארבעה פרקים, RHONJ חבר השחקנים תחזור לעבודה ברגע שהיא תחזור הביתה לניו ג'רזי.

"תרזה והמארחת המשותפת מליסה פייסטר [current host of the Side Piece with Melissa Pfeister podcast] משיקים פודקאסט [September 21] שבו הם ינהלו שיחות גלויות על החיים, אהבה, אופנה, משפחה ועוד הרבה יותר", שיתף המקור.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי צפוי לחזור לבראבו לעונה 13 בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה, ולאחר מכן ישודר הספיישל של תרזה ולואיס.

קישור מקור