ג'ו ומליסה גורגה דילגו על החתונה של תרזה בגלל 'בגידה'

מליסה גורגה ובעלה, ג'ו גורגהלפי הדיווחים דילג על אחותו תרזה ג'ודיצההחתונה של פארק שאטו Estate & Gardens באיסט ברונסוויק, ניו ג'רזי, ביום שבת עקב בגידה "בלתי נסלחת" על רקע צילומי העונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי.

על פי דיווח חדש, בני הזוג תכננו להשתתף בטרזה ו לואיס רולסנישואים עד שתרזה הסתבכה בשמועה מזויפת על נישואיהם שעלתה במהלך ההפקה ביום חמישי.

"תרזה בגדה בהם בצורה בלתי נסלחת", אמר מקור אֲנָשִׁים ב-7 באוגוסט. "הם לא מתכוונים לחגוג את נישואיה החדשים של תרזה כשכל מה שהיא עושה זה לנסות לקרוע את הנישואים שלהם".

כפי ששיתף מקורב, לא רק תפקידה של תרזה בתקרית הוביל את מליסה וג'ו לבטל את ההסכמה מהאירוע. במקום זאת, זו הייתה גם התנהגותו של גיסם החדש.

"זה אומר שלתרזה לא היה קרוב משפחה אחד בחתונה שלה", הוסיף המקור, והנהן לבני הדודים המנוכרים של תרזה, קתי וואקיל ו רוזי פיירי. "אבל זו הבחירה שעשתה תרזה."

בינתיים, מקור שני אמר כי החלטתם של מליסה וג'ו נבעה מהרצון שלהם להגן על נישואיהם מפני ההתקפות המתמשכות שביצע תרזה בשנים האחרונות.

"הצופים יראו, אבל לאחר המשך ההתקפות, ברור שהדבר הבריא ביותר לג'ו ומליסה לעשות הוא להתרחק", קבע המקורב. "הם רק רוצים למצוא שלווה, במיוחד עבור שלושת ילדיהם".

"המאמצים של מליסה וג'ו להפוך את המשפחה לעדיפות עם תרזה מוצו", הוסיף המקורב. "לפעמים הסרת האנרגיה הרעילה מהחיים שלך היא הדרך היחידה קדימה."

לפי דיווח אחר מ בראבו עקרות בית באינסטגרם, לתרזה נודע על השמועה על נישואים של מליסה וג'ו מרגרט ג'וזפסהחבר הכי טוב לשעבר, שלא יוצג בעונה החדשה של הסדרה. חבר צוות חדש דניאל קברל היה זה שדיבר על הדיווח במצלמה.

"מליסה וג'ו החליטו לא להשתתף בחתונה של תרזה לאחר שנקלעו לקטטה סוערת עם לואי רולס בצילומי הסיום בשבוע שעבר. שמועה על רמאות צצה במסיבה לאחר שהחדשה, דניאל קברל, העלתה אותה במצלמה. השמועה נמסרה במקור לתרזה וג'ניפר על ידי חברה לשעבר של מרגרט שאינה בתוכנית. לא ברור כיצד נודע לדניאלה על השמועה והיכן מעורבותו של לואי נכנסת", כך נחשף בשקע.

בתמונות ששותפו על ידי עמוד שישי ביום ראשון, מליסה וג'ו נראו מגיעים הביתה מטיול בחוף ג'רזי, כשמליסה לובשת חולצת ביקיני בז' וסרונג צבעוני וג'ו בחולצת טריקו אפורה ומכנסיים קצרים כחולים.

על פי הדיווח, שמותיהם של מליסה וג'ו מעולם לא הוסרו מתרשים הישיבה בחתונה של תרזה ולואיס. וכפי שגילה האאוטלט, הזוג היה אמור לשבת עם משפחתה של תרזה, כולל בנותיה.

בתוך הטקס בשבת, נראה היה שתרזה הטילה צל על אחיה גיסתה.

כפי שניתן לראות בסרטון ששיתף כריסטיאן גריי סנואו באינסטגרם, תרזה רכנה לעבר המיקרופון כדי להבהיר שהאורחים שלה הם "משפחתה הנבחרת". לואיס הודה למשתתפים שלהם, במיוחד למשפחתו ול"חברים ומשפחתה" של תרזה על היותם חלק מהיום המיוחד שלהם.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה להופיע לראשונה ב-Bravo מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה, ולפי הדיווחים, ספיישל החתונה של תרזה ולואיס של תרזה ולואיס יגיע לארבעה פרקים.קישור מקור