ג'ו ומליסה גורגה לא ישתתפו בחתונה של תרזה

דיווח חדש ומזעזע חושף ג'ו גורגהואשתו מליסה גורגהלא ישתתף בחתונה של אחותו טרסה ג'ודיצה ל לואיס רולס.

כפי שדווח, עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכבת תרזה עומדת להתחתן עם לואיס בסוף השבוע, ונראה שהמתח המשיך להצטבר מאז שתרזה דחתה את הגיסה מליסה כשסירבה להפוך אותה לשושבינה בחתונתה.

עמוד שישי כעת מדווחים כי הגורגאס, שמקור מתעקש "הוזמנו" לנישואים ב-6 באוגוסט, ייעדרו בעקבות דרמה כלשהי שהתרחשה במהלך מסיבת סיום העונה שצולמה השבוע.

"היה גמר מותח מאוד של 'עקרות בית' שצולם מוקדם יותר השבוע", אמר מקור לרשת.

במהלך ראיון בחודש מאי, ג'ו כינה את חבטה השושבינה 'חבק בפנים'.

"לא משנה אם היא אהבה את אשתי או שהיא לא אהבה את אשתי, היא בעצם מכה לי בפרצוף והיא לא נותנת לי כבוד והיא מקשה עליי", אמר ג'ו ב מליסה גורגה בתצוגה. "זה בעצם, 'לא אכפת לי מאחי' כי אם זה הייתי אני מתחתן, והיא הייתה עם [Luis Ruelas]גם אם לא הייתי אוהב את לואיס, הייתי מכניס את לואיס לחתונה”.

מליסה גם הסכימה עם בעלה, והצהירה שהיא מרגישה שההסתערות מחזירה אותם בגלל שטרזה כללה כל כך הרבה ממשפחתו של לואיס במסיבת החתונה שלה.

"אם אתה מתכוון להכניס את האחיות של לואיס ואת הבעלים של אחותו אני חושב שזה מחזיר את כולנו אחורה כי זה כמעט כאילו, זה מעליב [Joe]כמו, 'היי ג'ו, אני אוהב אותך. אתה קרוב המשפחה היחיד שלי, אבל אני לא מתכוון להכניס את אשתך לחתונה שלי'", אמרה מליסה.

החדשות על החתירה מפתיעה עוד יותר, שכן תרזה אירחה השבוע את מקלחת הכלה שלה, ומליסה הייתה נוכחת. ה RHONJ עם זאת, מסיבת הסיום צולמה לאחר מקלחת הכלה.

כפי שדווח בעבר, חתונתה של תרזה צפויה להצטלם לספין-אוף הקרוב ב-Bravo.קישור מקור