ג'יהון לא התקשר לבן מאז שנודע לו על לוקמיה

לאחר דיבן קליג חשפה את הלוקמיה של בנה, הצופים הציפו את החברות החברתיות שלה באהבה ותמיכה. עם זאת, אוהדים מסוימים היו פחות מעודדים. המבקרים האלה מאמינים שהיא מונעת ג'יהון לי (אביו) מלראות את הילד בן השלוש.

ה ארוס בן 90 יום האקסים בדיוק סיימו גירושים מרים. במהלך ההליך, שנמשך כמעט שנתיים, האשימה בת ה-25 את ג'יהון בהתעללות הן בעצמה והן בבתה. דרסילה. ג'יהון הכחיש ללא הרף את ההאשמות.

כדי ליישר את השיא, דיבן לקח את זה אינסטגרם ושיתפו את הפוסט הבא:

"האקס שלי מודע למצב שמתרחש איתו [our son] טייאנג והוא מודע כבר זמן מה. אמרנו לו איך הוא יכול לעזור והוא יכול להתקשר בווידאו ולקבוע שעה", כתבה. "זו הפעם הראשונה שהוא מושיט יד מזה כמעט שנתיים."

דיוואן הוסיף, "מאז שסיפר לו את זה הוא לא פנה שוב, לא ביקש לקבוע שיחת טלפון, לא שאל על טייאנג. אז בבקשה תעזבו אותנו בשקט בקשר לזה."

"עשינו את תפקידנו בשנתיים האחרונות ומעולם לא מנענו את טייאנג מאף אחד", אמרה. "[Jihoon and his parents] קיבלו את החלטתם לא להיות מעורבים… בבקשה תעזבו את המשפחה שלי בשקט, אנחנו כבר מתמודדים עם כל כך הרבה."

קרדיט תמונה: @deavanclegg/Instagram via מפלצות ומבקרים

Deavan הצהיר אז, "נמאס לנו מאנשים שקוראים לנו שקרנים כשמעולם לא שיקרנו לגבי המצב… [Jihoon and his mother] חסם אותנו והתחמק מאיתנו. עשינו הכל כדי ליצור איתם קשר במשך יותר משנה כולל שליחת מכתבים לביתם".

במהלך הגירושים של שנתיים, דיבן נשאר מתחת לרדאר, והשאיר את הפרטים מסתוריים. אולם כעת, כשזה נגמר, האם לשניים משוחררת מחובות משפטית.קישור מקור