ג'יזל בראיינט מתייחסת לתביעת 'קולוריזם' ו'בריונות'

קרדיט: סינדי אורד/בראבו

רובין דיקסון הסבירה מדוע היא השתמשה בדובר הידוע לשמצה בארוחת הערב של השחקנים עקרות בית אמיתיות של פוטומקוהיא אותגרה על התקשרותה של כמעט שלוש שנים עם חואן דיקסון. בינתיים, ג'יזל בראיינט התייחסה להאשמות של 'בריונות' ו'קולוריזם', והיא חלקה קצת תובנות על חיי היכרויות שלה.

שני הכוכבים היו חלק מהפרנצ'ייז מאז העונה הראשונה, אבל היכולת שלהם לעורר דרמה היוותה מקור למחלוקת ברשת, במיוחד לגבי העונה הנוכחית.

במהלך ראיון לתוכנית האירוח שרי, מנחה שרי שפרד שאלה את רובין על החלטתה להביא את הרמקול שבו היא השמיעה אודיו קנדיאס דילארד באסט הצללת השחקנים.

חברתה ג'יזל, שהייתה אף היא בראיון, חשפה כי הדובר היה "מתוכנן", אם כי רובין הסבירה כי כבר היה לה את הדובר ברשותה שכן היא נושאת אותו לכל מקום.

לאחר מכן שיתפה רובין את "תהליך המחשבה" שלה מאחורי הדובר, וטענה שהיא לא רוצה "לעבור". [her] טלפון בסביבה" לכל חבר לצוות בשולחן, שהיה ממוקם במסעדה "רועשת".

"[Candiace] דיבר על את כל מאיתנו," היא המשיכה. "הרגשתי שהם, היינו צריכים לשמוע את זה."

ג'יזל נשאלה אז על האשמות "בריונות" ו"קולוריזם" מצד המעריצים ברשתות החברתיות. היא ענתה ש"המדיה החברתית לא משלמת לנו", אז היא לא "שמה לב לזה".

"ברגע שזה ישתלם לנו, אני אהיה הכל", שיתפה ג'יזל. "עד אז… זו סתם טיפשות."

בשלב מסוים, המארח אתגר את רובין על אירוסיה לשלוש שנים עם חואן, אב שני ילדיה. היא שיתפה שהם "mak[ing] התקדמות לקראת קביעת תאריך", מה שנראה היה לבלבל את המארח.

"מי מתקדם לקראת קביעת תאריך?" היא שאלה, אבל רובין רמזה במהירות שהיא לא יכולה לדון בזה יותר, מכיוון שזה יקלקל פרקים עתידיים עבור "הצופים". היא הודתה, עם זאת, שהיא קרובה יותר להגיע לקדם נישואין.

בנוגע לחיי הדייטים של ג'יזל, היא שיתפה שהיא יוצאת עם גברים צעירים יותר כי "הם לא רוצים לנהל הרבה שיחות", והם "לא רוצים להפריע לך".

כשנשאלה על הגבר האידיאלי שלה, ג'יזל שיתפה, "אני רק רוצה ליהנות", והוסיפה, "אין דרמה".

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור