ג'יזל בראיינט מ-RHOP טוענת ש"וונדי התחילה שמועות של פיטר"

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

עקרות הבית האמיתיות של פוטומקשל, ג'יזל בראיינטמדבר נגד הדרמה שהתרחשה אחרי קוסטר, וונדי אוספו לכאורה התחילו את השמועות שג'יזל הייתה פעם רומנטית עם עקרות בית אמיתיות מאטלנטה אלום, פיטר תומס. בנוסף, היא מדברת על מתח בינה לבין קנדיאס דילארד-באסט.

מדבר עם כלי תקשורת, הגריוג'יזל אומרת שלדעתה "נוח" שפתאום הצהובונים והבלוגים התחילו לרוץ עם סיפור על מעורבותה לכאורה עם פיטר, בעלה לשעבר של RHOA'ס סינתיה בייליהרגע שבו נוהלי העסקים של וונדי עלו בסימן שאלה לגבי המאמץ שלה במסעדה עם פיטר.

"[Peter’s involvement] מאוד לא קשור לג'יזל, אבל פתאום, 'ג'יזל יוצאת עם פיטר'", אמרה ג'יזל. "כמה אנשים רצו לזרוק מהם את הריח… שיצא בבלוגים ביום השני – או אולי השלישי – שבו היינו במיאמי, ואני אומר, 'המממ, זה לא צירוף מקרים!' אז, זה מאוד ישיר, וזה היה ניסיון מאוד ישיר לנסות לסחוף אנשים מכל מה שהיא עשתה עם פיטר, וכשאני אומר שהיא, אני מתכוון לונדי."

לאחר מכן לקח לגיזל זמן לפנות לקוסטר מיה תורנטוןהמריבה של וונדי לאחר שהראשונה זרקה משקה על הפרופסור בקולג'. ג'יזל אמרה שזה "משנה" באופן עמוק את הקבוצה ויהיו לה תופעות לוואי מתמשכות.

"זה משנה את הקבוצה בגדול", הסביר ג'יזל. "אני חושבת שלמיה היה משהו… אף אחד לא צריך לזרוק לאנשים משקאות בפנים, כאילו, זה לא מגניב, זה לא דבר מגניב לעשות, אבל לפעמים הכפתורים של אנשים נלחצים, וכשאתה ממשיך ללחוץ על הכפתורים של אנשים, משהו הולך לקרות, אתה יודע למה אני מתכוון? אבל התוצאה של כל זה… אני רק רוצה שתראה! זה התוצאה של הכל."

ה RHOP הכוכב דיבר גם על "סשן השריפה" שהסתיים בסופו של דבר באסון עם ויכוחים בין מספר נשים.

"זה היה כמו, 'בוא, אנחנו הולכים לדבר אחד על השני, אנחנו הולכים לזבל אחד את השני, ואז אנחנו הולכים לשכוח את זה. אני כמו, 'מי עושה את זה?'" אמרה ג'יזל בצחוק. "הם לא באמת הראו את זה, אבל רובין [Dixon] ואני מאוד אהבתי, במיוחד רובין, זו נשמעת ילדה מאוד מרושעת."

ג'יזל גם התעמקה בסכסוך שלה עם קנדיאס לאחר "סשן הצריבה" כשאמרה לזמרת השאפתנית שבעלה של קנדיאס, כריס באסטגרמו לה להרגיש "אי נוחות" לאחר שנכנסה אחריה לחדר פרטי וסגרה את הדלת והותירה את השניים לבד.

"קנדיאס היא רגשית, אז אני מנסה לדבר איתה מנקודת מבט זו", אמר "השודד הירוקה-עיניים". "אני מנסה לדבר איתה בצורה מאוד ישירה, ואני מנסה, כאילו, לוודא שהמילים שלי לא מרגיזות אותה במיוחד, אבל זה לא עבד. היא התעצבנה בכל מקרה, ואתה יודע, הרגע אמרתי לה את מה שחשבתי שהיא צריכה לדעת על בעלה".

קנדיאס וג'יזל הצטרפו שתיהן לעונה 3 של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי, מתרחש בתאילנד, והחל לצלם מיד לאחר מכן RHOP עָטוּף. ג'יזל חשפה שחלק מהדרמה אכן עקבה אחריהם מעבר לאוקיינוס, אבל ג'יזל ציינה שקנדיאס "אוהבת לשחק את הקורבן, אז היא תחזיק מעמד בזה עד שהגלגלים יפלו".

RHOP צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של ה- עקרות בית אמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב ולשוחח למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור