ג'יזל בראיינט על מה שלא הוצג ב-Mia/Wendy Fight

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

ג'יזל בראיינט ו רובין דיקסון הופיע בפרק של יום ראשון של צפו במה שקורה בשידור חיהיכן דגלו על מיה תורנטוןלהילחם עם וונדי אוספו והגיבו לטענות על צביעות בנוגע להתמודדותם עם המצב.

לפני הצללה קארן הוגר על השכרה והצעת שונדי השתמשה פיטר תומאס לעלילה על עקרות הבית האמיתיות של פוטומקחבר השחקנים Gizelle אמר שכאשר הגיע לטיול מלא הדרמות שלהם למיאמי, המעריצים לא ראו הכל.

לאחר שהיא ורובין הסכימו שמיה לא התנצלה בפני וונדי הייתה "קטנונית" בפרק של 18 בדצמבר של WWHLשינתה ג'יזל את המנגינה שלה, וחשפה שהיה רגע מפתח בין השניים שנשאר מחוץ לפרק.

"אני לוקח את זה בחזרה. מיה אכן התנצלה בפני וונדי. היא שלחה לה הודעה. הם פשוט לא הראו את זה", הסביר ג'יזל. רובין אישר אז, "התעוררנו להודעה של התנצלות".

מאז שידור הפרק, ג'יזל ורובין הואשמו בהתנהלות צבועה בשל האופן שבו לכאורה התעלמו מהתוקפנות של מיה לאחר שהתבטאו נגד מוניק סמואלס עונות קודמות בקשר למאבק שלה עם קנדיאס דילארד-באסט.

"זה תפוחים ותפוזים," אמרה ג'יזל כשנשאלה על הנושא. "מוניק בהחלט הרבתה לקנדיאס. זה היה משקה. זה היה מים מעבר לשולחן. והם לא הראו את זה, אבל בקליפ אחר, קארן ואני דיברנו ואמרתי, 'מיה לא הייתה צריכה לעשות את זה. זה היה לגמרי לא בסדר'. עם זאת, אני לא אוהב את וונדי. אז עשיתי קיקי פנימי כשזה קרה."

לדברי ג'יזל, היא אמרה למיה שהיא טועה אבל הם "פשוט לא הראו את זה".

"אמרנו את זה ליד השולחן," נזכר רובין. "אמרתי שחשבתי שמיה טועה בזריקת המשקה ואני חושב שנשאר קצת הקשר בגלל שסיפרתי לונדי, ניסיתי להגיד לה להפסיק כי אני ממש מודאג ממה שיקרה לה עם העבודה שלה. לא רציתי שהיא תהיה פיזית בטלוויזיה ולכן אמרתי, 'אתה מתנגד לה', כי לא רציתי שהיא תגרום למיה לעשות משהו שידרוש מונדי להגן על עצמה".

כאשר מארח אנדי כהן לאחר מכן, כששאלו אם הם חושבים שהטילו את מיה אחראית על שזרקה את המשקה והארנק שלה על וונדי, ג'יזל אמרה שוב שהם אמרו לה שהיא טעתה באותו לילה.

"למה אנחנו משטרת האחריות? אני לא מסתכל על זריקת משקה כועסת כמו מישהו [putting their hands on somebody]", הוסיפה רובין וציינה שהיא הסכימה שההשוואה של מוניק היא "תפוחים ותפוזים".

באשר למעריצים שחושבים אחרת, ג'יזל הצהיר, "אני לא יודע מה הם מקבלים".

בהמשך לקארן, אנדי רצתה לדעת מה היא חושבת על כך שקארן מציעה שהרעיון שלה לאירוע חי לא קשור להופעה החיה שלה ושל רובין עצמה.

"היא משקרת," ענתה ג'יזל במהירות.

והיא גם לא היססה כשנשאלה על קארן שהחמיאה רק לנברשת שלה לאחר שיפוץ הבית שלה.

"טוב, לקארן אין בית. היא שוכרת אז אין לה מילה", הכריזה ג'יזל. "יש לה בית. היא רק שוכרת אז עד שיהיה לך בית, אין לך מה להגיד".

והיא לא סיימה שם. לאחר שנשאלה לגבי קארן שסופרת את המושבים הריקים בתוכנית הפודקאסט שלה ושל רובין, ג'יזל אמרה, "בואי נחכה לתוכנית של קארן", והיא קבעה, יחד עם רובין, ש צ'ריס ג'קסון-ג'ורדן הייתה הגרנדה האמיתית.

ג'יזל אפילו הטיחה את קארן על שסיפרה מיד למיה את מה שאמרה עליה, ואמרה שהיא הייתה יכולה לתת לזה "48 שעות" לפני שרובין הציעה שקרן "מתעלת אותך קצת" עם ערבוב הסיר שלה.

"היא עושה את זה לעתים קרובות. קארן הייתה מאוד מבולגנת העונה – אני מרגישה יותר מתמיד", ענתה ג'יזל.

באשר למחשבותיה על אמה של קנדיאס שקוראת לנחש שלה, ג'יזל אמרה שהיא עדיין לא דיברה עם הכוכבת שלה על הדיס והודתה שהיא לא נעלבת.

"הפעם הראשונה שראיתי את זה הייתה כשכולם ראו את זה. חשבתי שזה באמת די מצחיק. לא כעסתי על זה", שיתפה. "זה היה כמו, גוון ג'יזל. זה היה בסדר."

מאוחר יותר, על WWHL: After Showג'יזל נשאלה על ידי מעריץ אם היא תעקוב אחר רובין בתיקון עם וונדי.

"אין לי בעיה עם זה היא פשוט לא תדבר… לא… מה אני אומר? כן. אין תיקון עבורי", היא אישרה.

גם במהלך השידור החי, לאחר שאמרה שכאשר מדובר בדרמה כביכול של וונדי ופיטר, היא מאמינה שונדי "השתמשה בזה בתור עלילה", הגיבה ג'יזל למעריץ שרצה לדעת למה היא מרגישה כריס באסט חייב לה התנצלות אם הוא לא עשה שום דבר רע והלך כשהיא ביקשה ממנו.

"הוא התנצל… כי הוא טעה", היא חשפה.

ואז, כשנשאלה אם היא באמת חושבת שלקנדיאס יש מה לדאוג לגבי כריס, ג'יזל אמרה, "כן. נכון. אני כן," כפי שאמרה רובין, "לא."

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור