ג'יזל בראיינט על קנדיאס פיוד, שמועות ג'ייסון קמרון

קרדיט: צ'ארלס סייקס/בראבו

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק כוכב, ג'יזל בראיינטהיא שופכת את כל המחשבות והרגשות שלה לגבי חבריה לשחקנים בבראבו בתוך עונה 7 של התוכנית כשהיא מפרקת הכל בראיון חדש וחושפני.

מדבר עם היום, ג'יזל קפצה ישר פנימה ונכנסה לקוסטר, וונדי אוספוונקודה ריקה אמרה שהיא "כבר לא מעוניינת" להמשיך ידידות עם וונדי מכיוון שהשניים לא מוצאים מכנה משותף.

"בשבילי, זה רק מדבר על סוג האדם שהיא. אני תמיד רוצה להיות מסוגל לנהל שיחות עם נשים, והיא פשוט לא מסוגלת לעשות את זה. אז אני פשוט כבר לא מעוניין. בגלל זה כשהיא הגיעה אליי, בתחילת העונה, פשוט הייתי כמו, כן, לא, ולהתראות", הסביר ג'יזל.

עונה 7 של RHOP ראה גם את ג'יזל ו קנדיאס דילארד באסט נאבקת לראות עין בעין אחרי שג'יזל אמרה שבעלה של קנדיאס, כריס באסטגרם לה "לא נוח" לאחר שנכנסה לחדר ההלבשה שלה לאחר ה RHOP איחוד עונה 6.

קנדיאס טענה שג'יזל תמרנה והגזימה את התקרית כדי למרוח את השם שלה ושל כריס.

"מכיוון שאני יודע שקנדיס מאוד רגישה, והיא יכולה להיות קצת דרמטית, הקפדתי מאוד לבחור איתה את המילים שלי בקפידה. באותה תקופה, היא ואני היינו חברים. אז, לא התכוונתי להגיד שום דבר שהולך להיות סופר דלקתי ויפגע בה, אבל היא לקחה את זה לרמה אחרת לגמרי של שטויות".

ג'יזל אומרת שהיא לא מתחרטת שדיברה על איך שהמצב גרם לה להרגיש ולא תתנצל על כך.

השניים כבר לא חברים, לפי ג'יזל כשהיא טוענת שקנדיאס "תמיד רוצה לשחק את הקורבן".

"אנחנו כבר לא חברים, אז אני לא מרגיש שאני צריך לעצור שום דבר יותר. מה שקרה, קרה, וזה היה מצער, ואף אחד לא יגיד לי איך להרגיש במצב כזה".

למעשה, ג'יזל מאמינה שקנדיאס חולבת את התקרית בינה לבין כריס עבור קו עלילה ותוקפת אותה כצורה של "הסטה".

"אני חושב שהיא נקטה בעמדה של 'אוי, אני רק הולכת להסיט, אני אדבר על ג'יזל ואנסה לזרוק את ג'יזל', בניגוד לדבר עם בעלך. כאילו למה שבעלך יעשה את זה בכלל? בוא נתחיל שם," קבעה ג'יזל לפני שהמשיכה, "כמובן, אתה יודע, היא רוצה ליצור סיפור. זה יכול היה למות כי זו הייתה שיחה פשוטה, אבל היא רוצה ליצור סיפור. היא רצתה לבצע זאת לאורך כל העונה. היא רצתה לקחת את כל זה ל-Girls Trip, מה שהיא עשתה".

ג'יזל גם לקח זמן לדבר עם השודד ירוק-העיניים והקוסטאר, רובין דיקסון's, עמדה שונה לגבי מצבה עם כריס וקנדיאס. לרובין היה ברור שהיא לא חושבת שכריס הייתה כוונה רעה מאחורי מעשיו, וג'יזל מכבדת זאת.

"רובין זכאי לדעתה. אני אף פעם לא רוצה שמישהו פשוט יעמוד בי כי אנחנו חברים. אני עושה את זה בשביל אנשים, אבל זה פשוט לא הכרחי. אני גדלה, ואני מספיק בטוחה ובטוחה ויכולה לדבר בעצמי מספיק כדי שאני לא צריכה את זה", אמרה.

בצד דרמה, ג'יזל הכניס את מעריצי בראבו לטירוף לאחר שסרטון תפס אותה ו בית חורף כוכב ג'ייסון קמרוןבמה שנראה כמו דייט.

לדברי Gizelle, זה היה "בהחלט דייט" והוא הוקם על ידי costar אשלי דרבי ואז-יפה חוֹרֶף בַּיִתשל, לוק גולברנסון.

"הוא בחור נהדר, ואנחנו נהנים מאוד", אמרה ג'יזל להיום.

עונה 7 של RHOP ראה גם את ההצגה של "חבר של" חדש מיה תורנטון, ג'קלין בלייק. היא עשתה את הכניסה עד כה עם ההברחות המיניות לכאורה שלה ושל מיה. עם זאת, ייתכן שזה היה יותר מדי עבור מיה, מכיוון שג'יזל חשפה שהשניים הסתכסכו לאחר שבפרק בשבוע שעבר ראה את מיה מאשימה את ג'קלין בשכבה עם גברים נשואים.

"כולנו אוהבים את ג'קלין, אז בשביל מיה להסתכסך איתה, זה היה בערך כמו, הבאת אותה לכאן, זו החברה שלך מזה 30 שנה. זה פשוט היה די מצער. לפחות רציתי שהם יעשו את זה נכון במצלמה, כי זה נראה ממש רע", ממשיך בראיינט. "לפי מה שהבנתי, הם עדיין לא טובים עד היום."

נותרו רק פרקים בודדים לפני RHOP הולך למפגש, וג'יזל השאירה את המעריצים עם כמה טייקים חמים.

היא אומרת שה-MVP של העונה הוא אשלי ש"עשה הכי הרבה" והיה "בכל מקום". ג'יזל גם אמר שסיכום העונה הולך להיות "אש" וזה קארן חוגר יש "להסביר" לעשות.

בסיום הראיון שלה, ג'יזל חשפה מה שהיא הכי אוהבת בתוכנית היא האחוות ה"לא מתפקדת" שלה.

"אני אוהבת שאנחנו מנסים להגן אחד על השני, אבל זורקים אחד את השני מתחת לאוטובוס", היא התבדחה.

RHOP צפייה ישירה – זהו גם שרשור הצפייה החיה בפרק החדש של הערב של עקרות הבית האמיתיות של פוטומק עונה שביעית, אז אל תהסס להגיב למטה כשהפרק החדש ישודר ב-8/7c ב-Bravo.

קישור מקור