ג'יזל בראיינט של RHOP יצאה לדייט עם ג'ייסון קמרון

קרדיט: בראבו

האם ג'יזל בראיינט היכרויות בית חורף כוכב ג'ייסון קמרון? סרטון של עקרות בית אמיתיות של פוטומק כוכב, 52, וג'ייסון, 36, בארוחת ערב לאור נרות מציעים שרומנטיקה אולי באוויר.

מעריצים רבים מכירים את ג'ייסון דרך מערכת היחסים הקודמת שלו עם חבר לקאסט לינדזי האברד, שפתחה על ההפלה שלה לאחר שיצאה קצרה עם ג'ייסון. בעונה השנייה של בית חורף, ג'ייסון התעמת עם לינדזי לאחר ששיתפה את הסיפור בפומבי ולכאורה מבלי ליידע את ג'ייסון. לינדזי, לעומת זאת, טוענת שהיא אכן סיפרה לו מראש והופתעה מתגובתו.

בסרטון ששותף לאחרונה על ידי @bravoncocktails ב- טוויטר, נראה שג'ייסון נמצא בדייט לאור נרות עם ג'יזל. הצילומים צולמו על ידי מישהו במסעדה (ככל הנראה מעריץ שזיהה את Bravolebrities יחד).

הכוכבים אולי נפגשו אשלי דרבי (חברה לצוות של ג'יזל ממשיך RHOP) ו לוק גולברנסון (חברו לצוות של ג'ייסון ממשיך בית חורף), שיצא לאחרונה. הרומן של אשלי ולוק החל ב-BravoCon 2022 לאחר שאשלי הביעה בו עניין בפרק של צפו במה שקורה בשידור חי.

עם זאת, בפרק האחרון של אנדי כהןבהופעה של, אשלי אישרה שהרומן שלה עם לוק הסתיים, והיא הציעה שלגירושיה הנוכחיים יש חלק בזה.

חשבון המעריצים @bravoncocktails ציין שאם ג'יזל פגשה את ג'ייסון דרך הכוכבים השותפים שלהם, זה כנראה התרחש לפני שאשלי ולוק "התעסקו". בראיון שנערך לאחרונה, ג'יזל ציינה שהיא יוצאת עם גברים צעירים יותר.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור