ג'ייסון קמרון מגייס את לינדזי האברד על סיפור הפלות

קרדיט: בראבו

לאחר לינדזי האברד חשפה בפומבי את ההפלה שלה עם ג'ייסון קמרון, החבר לשעבר מפרסם את המחשבות שלו – והוא לא מרוצה מזה. הכוכבים נפגשו בעונה הראשונה של בית חורף בתוך משולש אהבה שנוי במחלוקת בין לינדזי, אוסטן קרול, ו סיארה מילר.

בני הזוג נפרדו לאחר שנודע לינדזי על ההפלה, אם כי בעבר שיתפה את נכונותה להביא את הילד לעולם. לינדזי דנה לראשונה על טראומת ההפלה שלה בפרק של בית קיץ. ואז, בפרק שלו בית חורף ספינאוף, ג'ייסון התעמת עם לינדזי על כך, וטען שהיא דנה בזה ללא ידיעתו.

בראיון פומבי משלו, ששותף על ידי שרה הרון ב- אינסטגרםבאמצעות מלכות בראבוג'ייסון שיתף עוד במחשבותיו על סיפור ההפלה של לינדזי.

ראשית, הוא הביע את דעתו שזה היה "קצת מאולץ".

הצעיר בן ה-36 הביע בסופו של דבר, "לא חשבתי שזה הזמן הכרחי לעשות את זה [conversation]."

לאחר מכן הוא הוסיף, "נתפסתי קצת לא מוכנה".

לאחרונה הגיבה לינדזי לטענותיו של ג'ייסון על בית החורף.

"בעצם לא דיברתי איתו מאז [the conversation] כי פשוט חשבתי שזה דבר ממש מבולגן לעשות", אמרה לינדזי Us Weekly ב-1 בדצמבר. "כמו, גם אם אתה עושה את זה כדי שיהיה לך על מה לדבר או בשביל הרלוונטיות, אל תשתמש בטראומה שלי בשביל הרלוונטיות שלך. שם אני מותח את הגבול, זה לחלוטין לא מקובל עליי”.

היא המשיכה, "פשוט הופתעתי כי כן הערתי אותו. אז, כשהוא דיבר על כך שזה יפורסם לציבור, מה שהוא מתכוון הוא שאני משתף את זה בבית הקיץ עם מצלמות בית הקיץ מתגלגלות. אבל הדרך שבה שיתפתי את זה בסאמר האוס הייתה עם קארל, החבר הכי טוב שלי. … זו הייתה הדרך שבה היה לי נוח לשתף את הסיפור הזה בתוכנית הטלוויזיה שלנו."

בית חורף העונה השנייה תשודר בימי חמישי ב-9/8 ב-Bravo.קישור מקור