ג'יל זארין נותרה מחוץ ל-RHONY Legacy, אנדי מצל עליה

קרדיט: Sophy Holland/Peacock, Maarten de Boer/NBCUniversal

אני חושב שזה בטוח להגיד את זה ג'יל זאריןהתפוח של נרקב רשמית.

זה לא צריך להפתיע את זה עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק אלום שואף לחזור לבראבו כבר די הרבה זמן. היא לא בדיוק שמרה את זה בסוד.

אנדי כהן גילה את זה אחרי עונה שעברה עגומה של רוניהזיכיון יופעל מחדש לחלוטין עם צוות שחקנים חדש לגמרי, כמו גם תוכנית אחות חדשה בשם רוני: מורשת בהשתתפות חברי צוות ותיקים. כששמעה את החדשות, ג'יל הייתה בטוחה שהיא שוערת.

עם זאת, על פי מקורות ב מכ"םהרשת כבר לא מעוניינת בג'יל מכיוון שתאריך התפוגה שלה חלף. RHUGT הייתה מתנת פרידה אחרונה.

"הם פשוט לא כל כך אוהבים אותה. זה נראה כאילו כל כמה שנים, ג'יל מנסה לחזור לתוכנית ובכל פעם היא נדחתה. עם זאת, הפעם, כשכל הנשים מפוטרות, ג'יל באמת חשבה שיש לה סיכוי [on RHONY: Legacy]", אמר המקור.

עם זאת, זה לא מפריע לג'יל להמשיך לנסות, שכן המקור המשיך ואמר שיש לה קבוצה חדשה לגמרי של נשים, כולל עצמה, להציע לבראבו. היא גם מיהרה להזכיר להם שהיא זו שמצאה חבר וחבר לשעבר, בתני פרנקלוהיא יכלה באותה קלות לעשות זאת שוב עבור הרשת.

"ג'יל הזכירה לבראבו שהיא מצאה את בת'ני פרנקל וחושבת שהיא יכולה לעשות את זה שוב. היא הכינה רשימה של נשים, כולל עצמה, להציע לבראבו", הסביר מקור לאאוטלט.

עם זאת, לאנדי יש מחשבות שונות. במהלך פרק אחרון של צפו במה שקורה בשידור חי, הוא זרק צל גדול בדרכה של ג'יל על ניסיונותיה המתמידים להחזיר אותה. בקליפ שצולם על ידי חשבון אינסטגרם @bravobreakingnewsהוא אמר בצחוק שג'יל קונה בתים כמעט בכל המקומות שבהם סרטים של עקרות בית.

סליחה, ג'יל, לפי מקור אחר ב מכ"םבראבו כבר קבע קבוצה של נשים חדשות וצעירות יותר להתמקד בהן.

"זו חבורה מאוד מגוונת והרבה יותר צעירה מהקאסט ששוחרר. הם לא מנסים למצוא חדש רמונה אוֹ סוניה אוֹ לואן. הם רוצים נשים מקוריות לגמרי שלא מזכירות לך אף אחד שהיה בתוכנית בעבר", הסביר המקור.

סביר להניח לג'יל היו תקוות גדולות לחזרה לאחר שחשפה "בטעות" ותיק שופטת תמרה'חזרה מרגשת ל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' וההכרזה על טיילור ארמסטרונגהמעבר ההיסטורי של מחוז אורנג' לאחר שכיכב במקור עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס.

למרות שג'יל לא תחזור אליו רוני אוֹ רוני: מורשתהיו שמועות על אחרים רוני כוכבים שנאספו לסדרת Legacy. עם זאת, לא פורסמה הודעה רשמית.קישור מקור